در حال بارگذاری ...
رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه:

ابراهیم مطیعی معلم اخلاق بود

در پی درگذشت پیشکسوت تئاتر کرمانشاه افشین آزادی رئیس حوزه هنری و انتقلاب اسلامی کرمانشاه طی پیامی فقدان این هنر فقید را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از کرمانشاه، افشین آزادی رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه درگذشت هنرمند فقید، استاد ابراهیم مطیعی پیشکسوت تئاتر، ضایعه درگذشت این معلم اخلاق را به خانواده آن مرحوم و جامعه هنرمندان تئاتر استان تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

«دریغ و صد حیف که این روزها، داغ گوهرهای ارزشمندی بر سینه جامعه هنری، سنگینی می کند و این غم روز به روز بر دل مردم هنر دوست ایران عزیز، سنگین‌تر می‌شود.

خبر درگذشت استاد ابراهیم مطیعی از بزرگان و پیشکسوتان تئاتر، بسیار متأثرکننده بود. بزرگ مردی که دهه‌های متوالی در مقام کارشناس هنرهای نمایشِ مجموعه حوزه هنری کرمانشاه به عنوان یک معلمِ کاردان و دلسوز، شاگردان و هنرمندان بسیاری را پرورش و آموزش داد.

به غفران و رحمت پروردگار پناه می بریم و این مصیبت را به خانواده گرامی ایشان، علاقمندان و جامعه هنری به ویژه هنرمندان تئاتر استان کرمانشاه تسلیت می‌گوییم و از خداوند متعال آرامشی ابدی، برای روح آن فقید، آرزومندیم».
مطالب مرتبط

حمایت دولت از تئاتر و جشنواره‌ها

حمایت دولت از تئاتر و جشنواره‌ها

محمدرضا درند*؛ کرونا حدود 18 ماه فعالیت‌های تئاتر را تعطیل کرد و این بازه زمانی برای هنرمندانی که حضور در جمعیت از الزامات شغلشان است بسیار طاقت‌فرسا بود. تا اینکه دولت سیزدهم بر سر کار آمد. وزیر فرهنگ ...

|

نظرات کاربران