در حال بارگذاری ...
رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه:

ابراهیم مطیعی معلم اخلاق بود

در پی درگذشت پیشکسوت تئاتر کرمانشاه افشین آزادی رئیس حوزه هنری و انتقلاب اسلامی کرمانشاه طی پیامی فقدان این هنر فقید را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از کرمانشاه، افشین آزادی رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه درگذشت هنرمند فقید، استاد ابراهیم مطیعی پیشکسوت تئاتر، ضایعه درگذشت این معلم اخلاق را به خانواده آن مرحوم و جامعه هنرمندان تئاتر استان تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

«دریغ و صد حیف که این روزها، داغ گوهرهای ارزشمندی بر سینه جامعه هنری، سنگینی می کند و این غم روز به روز بر دل مردم هنر دوست ایران عزیز، سنگین‌تر می‌شود.

خبر درگذشت استاد ابراهیم مطیعی از بزرگان و پیشکسوتان تئاتر، بسیار متأثرکننده بود. بزرگ مردی که دهه‌های متوالی در مقام کارشناس هنرهای نمایشِ مجموعه حوزه هنری کرمانشاه به عنوان یک معلمِ کاردان و دلسوز، شاگردان و هنرمندان بسیاری را پرورش و آموزش داد.

به غفران و رحمت پروردگار پناه می بریم و این مصیبت را به خانواده گرامی ایشان، علاقمندان و جامعه هنری به ویژه هنرمندان تئاتر استان کرمانشاه تسلیت می‌گوییم و از خداوند متعال آرامشی ابدی، برای روح آن فقید، آرزومندیم».
مطالب مرتبط

کارگردان کرمانشاهی حاضر در جشنواره«تهران-مبارک»مطرح کرد

تئاتر برای ما مثل نفس کشیدن است
کارگردان کرمانشاهی حاضر در جشنواره«تهران-مبارک»مطرح کرد

تئاتر برای ما مثل نفس کشیدن است

ایران تئاتر:سعید ذبیحی که با نمایش «فرود سیاوش» در جشنواره نمایش عروسکی حضور دارد،گفت: تئاتر برای من و خانواده‌ام مانند نفس کشیدن می‌ماند. این نفس کشیدن حتی در شرایط کرونا نباید قطع می‌شد.

|

به بهانه اولین سالگرد سردار حاج قاسم سلیمانی

نمایش خیابانی «مرد میدان» در اسلام آباد غرب اجرا شد
به بهانه اولین سالگرد سردار حاج قاسم سلیمانی

نمایش خیابانی «مرد میدان» در اسلام آباد غرب اجرا شد

نمایش خیابانی «مرد میدان» به نویسندگی مرتضی اسدی مرام و کارگردانی قباد دارابی به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در شهرستان اسلام آباد غرب به اجرا درامد.

|

نظرات کاربران