در حال بارگذاری ...
با استقبال مخاطبان

«هار» و «سگک» در تماشاخانه ایرانشهر به اجرای ویژه رسیدند

نمایش‌های «هار» و «سگک» با استقبال مخاطبان روز شنبه ۲۲ خردادماه در تماشاخانه ایرانشهر با اجرای ویژه به صحنه می‌روند.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش‌های «هار» به کارگردانی حسین پوریانی‌فر و «سگک» به کارگردانی رضا بهرامی با استقبال قابل‌توجه مخاطبان در روز شنبه 22 خردادماه با اجرای ویژه در تماشاخانه ایرانشهر میزبان مخاطبان می‌شوند.

شایان‌ذکر است نمایش‌های «هار» و «سگک» به‌رغم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم استفاده از ظرفیت کامل سالن استاد سمندریان تاکنون و درمجموع میزبان بیش از دو هزار مخاطب بوده‌اند؛ این در حالی است که مطابق جدول زمان‌بندی تماشاخانه ایرانشهر هر دو نمایش تا روز سه شنبه 25 خردادماه به ترتیب در ساعت‌های 18 و 20 روی صحنه می‌روند.

علاقمندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تماشاخانه ایرانشهر به نشانی www.tamashakhaneh.ir و سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com مراجعه فرمایند.
مطالب مرتبط

اجرای 4 نمایش از 17 خرداد در سالن‌های دکتر ناظرزاده کرمانی و  استاد سمندریان

تماشاخانه ایرانشهر در روزهای سوگواری تعطیل است
اجرای 4 نمایش از 17 خرداد در سالن‌های دکتر ناظرزاده کرمانی و استاد سمندریان

تماشاخانه ایرانشهر در روزهای سوگواری تعطیل است

تماشاخانه ایرانشهر به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره)، سالروز قیام خونین پانزده خرداد و شهادت امام جعفر صادق (ع) سه روز تعطیل است.

|

آغاز به کار تماشاخانه ایرانشهر با نمایش‌های برگزیده جشنواره تئاتر مقاومت و دانشگاهی

آغاز به کار تماشاخانه ایرانشهر با نمایش‌های برگزیده جشنواره تئاتر مقاومت و دانشگاهی

در سال جدید نمایش‌های «هار» به کارگردانی حسین پوریانی فر، «سگک» به کارگردانی رضا بهرامی، «لوله» به کارگردانی علی‌رضا اجلی و «عمو لاوروف» به کارگردانی امیر امیری در نوبت اجرای فروردین و اردیبهشت در دو سالن استاد سمندریان و دکتر ناظر زاده کرمانی به روی صحنه می‌روند.

|

نظرات کاربران