در حال بارگذاری ...
همراه با تخفیف ویژه برای سه اجرای اول؛

پیش‌فروش بلیت نمایش «کمپانی مرگ» آغاز شد

نمایش «کمپانی مرگ» به کارگردانی امیررضا ملکی و تهیه‌کنندگی سجاد افشاریان، پیش‌فروش بلیت‌های سه روز نخست خود را در سایت تیوال آغاز کرد.

به گزارش ایران تئاتر، این نمایش که 15 آذرماه به‌طور رسمی اجرای عموم خود را در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می‌کند، از امروز 6 آذرماه 1400، امکان پیش‌خرید بلیت‌های سه روز نخست را در اختیار مخاطبان قرار داده است.

در خلاصه داستان نمایش «کمپانی مرگ» آمده است: «گاهی فراموشی نقطه پایان نیست، وقتی مرگ یک آرزو می‌شود...»

این نمایش که کاری از گروه تئاتر آمانج است با نقش‌آفرینی امیرعلی آلوسی، نوید ‌احمدزاده، الهام احمدی، کیوان ‌احمدی، رضا بابایی، دنیا خشنو، نیوشا رضوانی، نسیم سروش، امیر شیخ‌زاده و علی غفاری در ساعت 18 سالن صنوبر این پردیس تئاتری روی صحنه خواهد رفت.

دستیاران کارگردان این پروژه نمایشی نوید ‌احمدزاده و الهام احمدی هستند. منشی صحنه و برنامه‌ریز سلما فغانی، طراح صحنه، طراح موسیقی و انتخاب موسیقی امیررضا ملکی هستند و ساخت دکور را ذبیح‌الله ملکی، غلام مهدوی نسب و حسین محمدی بر عهده دارند.

دیگر عوامل « کمپانی مرگ» عبارت‌اند از طراح لباس الهام احمدی، دوخت لباس ناهید عظیمی، گریم فاطمه حسین‌خانی، طراح نور امیر شیخ‌زاده، نوید ‌احمدزاده و طراح پوستر و اقلام تبلیغاتی هیبت احمدی، روابط عمومی و مشاور رسانه زهرا ‌شایان‌فر، تبلیغات مجازی تئاتربازها، موشن‌گرافی سیروس فرزین، جلال چاوشی، ساخت تیزر آیدین میرزا و عکاس امیرحسین حجتی.

سه اجرای نخست این نمایش با تخفیف 30 درصد برای عموم مخاطبان در نظر گرفته شده است و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت تیوال و نشانی https://www.tiwall.com/p/deathcompany2 نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.
مطالب مرتبط

امیررضا ملکی کارگردان نمایش منتخب جشنواره استان البرز :

اجرای نمایش «کمپانی مرگ» به زودی  در تهران
امیررضا ملکی کارگردان نمایش منتخب جشنواره استان البرز :

اجرای نمایش «کمپانی مرگ» به زودی در تهران

ایران تئاتر : امیررضا ملکی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر که دو سال پیش از این با نمایش «کمپانی مرگ» هشت جایزه از 9 بخش جشنواره تئاتر استان البرز را به دست آورد از تمرین این نمایش برای اجرا در تهران خبر داد.

|

نظرات کاربران