در حال بارگذاری ...

کدام بازیگران مرد درگیر «جنون محض» شدند

امین میری، سام کبودوند، علی ابدالی، میثاق زارع، علی پویا قاسمی در نمایش «جنون محض» به کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی ایفای نقش می‌کنند.

به گزارش ایران تئاتر ، امین میری، سام کبودوند، علی ابدالی، میثاق زارع و علی‌پویا قاسمی در نمایش «جنون محض» نوشته مایکل فرین، کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی، تهیه‌کنندگی مشترک حمیدرضا علی‌نژاد و هاتف کلاته ایفای نقش می‌کنند. کوشک‌جلالی که دارای افتخارات فراوان بین‌المللی از جمله، برنده جایزه افتخاری تاتر شهر کلن آلمان در سال ۲۰۱۶ است، پیش از این چهار بازیگر دیگر این نمایش به‌ نام‌های الهام پاوه نژاد، دیبا زاهدی، صدف اسپهبدی و الهه فرازمند را معرفی کرده بود.
نمایش «جنون محض» که جزو نمایش‌های کمدی مطرح در اروپا و نمایش برگزیده سال ۱۹۸۲ انگلستان است، فضای یک گروه تئاتری را به هنگام تمرین نشان می‌دهد. افراد گروه سعی می‌کنند تا از درون هرج و مرج موجود نظمی به وجود بیاورند. اما با هر اقدامی که می‌کنند گلوله نخ بیشتر درهم تنیده می‌شود و سرنخ پنهان‌تر. در نمایش جنون محض در کنار بداهه سازی جنون آمیز بازیگران، شاهد یک آنارشی محض نیز هستیم. با تماشای جنون محض، تماشاگر تئاتر در می‌یابد که این هنر ناب، با چه درد و رنج عظیمی شکل می‌گیرد، تا روی صحنه بیاید.
 پیش از این حضور، بهزاد جاودان‌فرد «مجری طرح»، پیمان گرزم و شکرانه کریم «عکاس»، امیر قالیچی «مدیر روابط عمومی»، امیر پارسائیان مهر «مدیر امور رسانه» در نمایش «جنون محض» قطعی شده بود.
مطالب مرتبط

گفت‌وگو با علیرضا کوشک جلالی

مانیفست عشق به تئاتر
گفت‌وگو با علیرضا کوشک جلالی

مانیفست عشق به تئاتر

علیرضا کوشک جلالی نویسنده، کارگردان و مترجمی است که در ایران بیش از بیست سال به‌طور پیوسته اجراهایش را به صحنه آورده و به شکل مرکزگریز نمایش‌هایی را در شهرهای کوچک و بزرگ به صحنه برده و برای آموزش و گسترش تئاتر نیز آموزش‌های بسیار سازنده‌ای را ارائه کرده است.

|

نظرات کاربران