در حال بارگذاری ...

کدام بازیگران مرد درگیر «جنون محض» شدند

امین میری، سام کبودوند، علی ابدالی، میثاق زارع، علی پویا قاسمی در نمایش «جنون محض» به کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی ایفای نقش می‌کنند.

به گزارش ایران تئاتر ، امین میری، سام کبودوند، علی ابدالی، میثاق زارع و علی‌پویا قاسمی در نمایش «جنون محض» نوشته مایکل فرین، کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی، تهیه‌کنندگی مشترک حمیدرضا علی‌نژاد و هاتف کلاته ایفای نقش می‌کنند. کوشک‌جلالی که دارای افتخارات فراوان بین‌المللی از جمله، برنده جایزه افتخاری تاتر شهر کلن آلمان در سال ۲۰۱۶ است، پیش از این چهار بازیگر دیگر این نمایش به‌ نام‌های الهام پاوه نژاد، دیبا زاهدی، صدف اسپهبدی و الهه فرازمند را معرفی کرده بود.
نمایش «جنون محض» که جزو نمایش‌های کمدی مطرح در اروپا و نمایش برگزیده سال ۱۹۸۲ انگلستان است، فضای یک گروه تئاتری را به هنگام تمرین نشان می‌دهد. افراد گروه سعی می‌کنند تا از درون هرج و مرج موجود نظمی به وجود بیاورند. اما با هر اقدامی که می‌کنند گلوله نخ بیشتر درهم تنیده می‌شود و سرنخ پنهان‌تر. در نمایش جنون محض در کنار بداهه سازی جنون آمیز بازیگران، شاهد یک آنارشی محض نیز هستیم. با تماشای جنون محض، تماشاگر تئاتر در می‌یابد که این هنر ناب، با چه درد و رنج عظیمی شکل می‌گیرد، تا روی صحنه بیاید.
 پیش از این حضور، بهزاد جاودان‌فرد «مجری طرح»، پیمان گرزم و شکرانه کریم «عکاس»، امیر قالیچی «مدیر روابط عمومی»، امیر پارسائیان مهر «مدیر امور رسانه» در نمایش «جنون محض» قطعی شده بود.
مطالب مرتبط

گفت‌وگو با علیرضا کوشک جلالی

مانیفست عشق به تئاتر
گفت‌وگو با علیرضا کوشک جلالی

مانیفست عشق به تئاتر

علیرضا کوشک جلالی نویسنده، کارگردان و مترجمی است که در ایران بیش از بیست سال به‌طور پیوسته اجراهایش را به صحنه آورده و به شکل مرکزگریز نمایش‌هایی را در شهرهای کوچک و بزرگ به صحنه برده و برای آموزش و گسترش تئاتر نیز آموزش‌های بسیار سازنده‌ای را ارائه کرده است.

|

مجری و تهیه‌کننده تلویزیون مطرح کرد

مجید قناد:‌ امین تارخ هیچ وقت فراموش نمی‌شود
مجری و تهیه‌کننده تلویزیون مطرح کرد

مجید قناد:‌ امین تارخ هیچ وقت فراموش نمی‌شود

مجید قناد با اشاره به این‌که امین تارخ هیچ وقت فراموش نمی‌شود و یادش همیشه با کارهایش و هنرمندی خوبش ماندگار است، به خدمتی که تارخ برای پرورش دانشجویانی در عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون کرده است، تاکید کرد.

|

نمایش هشت فراز مهم زندگی امام رضا(ع)

«آسمان هشتم» متفاوت‌ترین تئاتر اجراشده در حرم مطهر رضوی
نمایش هشت فراز مهم زندگی امام رضا(ع)

«آسمان هشتم» متفاوت‌ترین تئاتر اجراشده در حرم مطهر رضوی

مجید برومند، تهیه‌کننده تئاتر «آسمان هشتم» گفت: تلاش کرده‌ایم که ابتدا اثری هنری تولید کنیم که مخاطب را جذب کند و سپس به فکر مسائل دیگر باشیم. کیفیت کار در این نمایش برای ما حائز اهمیت بسیاری بوده و خدا را شکر می‌کنیم که به گواه خادمان حرم این نمایش قابل مقایسه با آثاری که ...

|

«مرد تنها» به رادیو نمایش رسید

«مرد تنها» به رادیو نمایش رسید

نمایش رادیویی «مرد تنها» به کارگردانی سعیده فرضی و نویسندگی زهرا کولیوند روز یک‌شنبه سیزدهم شهریور، از رادیو نمایش پخش می‌شود.

|

 آخر هفته با تئاتر کودک و نوجوان

 آخر هفته با تئاتر کودک و نوجوان

پنج نمایش ویژه کودکان و نوجوانان در ایام پایانی هفته در تالار هنر، پردیس تئاتر شهرزاد و جم سنتر در تهران روی صحنه می‌روند.

|

نظرات کاربران