در حال بارگذاری ...
براساس آمار فروش و تماشاگران سه مجموعه نمایشی

دکتر نون با 610 میلیون تومان پیشتاز گیشه تئاتر شد

آمار فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجراها مشخص شد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجراها اعلام شد.

نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» به کارگردانی هادی مرزبان که از 7 فروردین تا 23 اردیبهشت‌ماه میزبان علاقه‌مندان در تالار اصلی تئاتر شهر با ظرفیت 579 تماشاگر و قیمت بلیت 100 هزار تومان بود، در مجموع 36 اجرا با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان، میزبان 8 هزار و 499 تماشاگر و فروشی معادل 610 میلیون و 110 هزار تومان بود.

نمایش «هملت پشتکوهی» به کارگردانی ابراهیم پشتکوهی که از 14 فروردین تا 23 اردیبهشت‌ماه در تالار چهارسو با ظرفیت 101 تماشاگر و قیمت بلیت 70 هزار تومان روی صحنه رفت با مجموع 31 اجرا، 2 هزار و 230 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل 107 میلیون و 618 هزار تومان دست پیدا کرد.

نمایش «فریاد خاموش» به کارگردانی محمدهادی عطایی نیز که از 23 فروردین تا 23 اردیبهشت در تالار سایه تئاتر شهر با ظرفیت 72 نفر و قیمت بلیت 40 هزار تومان روی صحنه رفت، با مجموع 26 اجرا و یک هزار و 508 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) 39 میلیون و 68 هزار تومان فروش کرد.

نمایش «خماری» به کارگردانی امین بهروزی که از روز 14 فروردین‌ماه در تالار قشقایی تئاتر شهر با ظرفیت 96 تماشاگر و قیمت بلیت 50 هزار تومان روی صحنه است، تاکنون با مجموع 31 اجرا و یک هزار و 926 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل 77 میلیون و 40 هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «تجربه‌های اخیر» به کارگردانی حسین کشفی اصل که از روز یازدهم اردیبهشت‌ماه اجرای خود را در کارگاه نمایش با ظرفیت 26 نفر و قیمت بلیت 50 هزار تومان روی صحنه رفته تاکنون با 14 اجرا و 338 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل 13 میلیون و 275 هزار تومان دست یافته است.

بر اساس این گزارش نمایش «نازگل» به کارگردانی میثم یوسفی که از روز پانزدهم اردیبهشت‌ماه در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت 236 تماشاگر روی صحنه رفته تاکنون با مجموع 8 اجرا و تعداد 618 تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) و قیمت بلیت 40 و 50 هزار تومان به فروشی معادل 12 میلیون و 531 هزار تومان رسیده است.

نمایش «نینا و جادوی ماه‌ها» به کارگردانی علیرضا دهقانی که از 7 فروردین تا 19 اردیبهشت‌ماه با قیمت بلیت 30 هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفت با مجموع 32 اجرا پذیرای 4 هزار و 609 تماشاگر بوده که با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان به فروشی معادل 92 میلیون و 774 هزار و 805 تومان دست پیدا کرد.
مطالب مرتبط

به مناسبت دهه کرامت و در روز میلاد امام رضا(ع) اجرا می‌شود

تماشاگر و شنونده یک سور ایرانی در قالب رادیوتئاتر روحوضی باشید
به مناسبت دهه کرامت و در روز میلاد امام رضا(ع) اجرا می‌شود

تماشاگر و شنونده یک سور ایرانی در قالب رادیوتئاتر روحوضی باشید

به مناسبت دهه کرامت و فرا رسیدن میلاد حضرت امام رضا (ع) ویژه برنامه «شادباش» به همت اداره کل هنر‌های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل هنر‌های نمایشی رادیو در تماشاخانه سنگلج اجرا و همزمان از آنتن رادیو نمایش پخش می‌شود.

|

به مناسبت بزرگداشت حکیم فردوسی و پاسداشت زبان فارسی و با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی

ویژه‌برنامه «جشن نامه» رادیو نمایش از سنگلج روی آنتن می‌رود
به مناسبت بزرگداشت حکیم فردوسی و پاسداشت زبان فارسی و با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی

ویژه‌برنامه «جشن نامه» رادیو نمایش از سنگلج روی آنتن می‌رود

ویژه‌برنامه «جشن نامه» رادیو نمایش 25 اردیبهشت ماه 1401، به مناسبت روز پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی از آنتن شبکه رادیویی نمایش پخش می‌شود.

|

به مناسبت گرامیداشت هفته مقام زن و ولادت حضرت زهرا (س) برگزار می‌شود

نقالی و اجرای دو نمایش در ویژه‌برنامه نمایشی اداره کل هنرهای نمایشی
به مناسبت گرامیداشت هفته مقام زن و ولادت حضرت زهرا (س) برگزار می‌شود

نقالی و اجرای دو نمایش در ویژه‌برنامه نمایشی اداره کل هنرهای نمایشی

اداره کل هنرهای نمایشی به مناسبت گرامیداشت هفته مقام زن و روز ولادت حضرت فاطمه «سلام‌الله‌علیها» در محوطه باز مقابل تئاتر شهر ویژه‌برنامه نمایشی برگزار می‌کند.

|

نظرات کاربران