در حال بارگذاری ...
آغاز میزبانی سالن عرفان از جدیدترین اثر علیرضا کوشک جلالی

نمایش «جنون محض» روی صحنه رفت

نخستین اجرای «جنون محض» در حضور مهمانان ویژه و مخاطبان به درگذشتگان کرونا تقدیم شد.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «جنون محض» نوشته مایکل فرین، ترجمه و کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی، تهیه‌کنندگی مشترک حمیدرضا علی‌نژاد و هاتف کلاته نخستین اجرای خود را شب گذشته در سالن رزا مجموعه فرهنگی عرفان آغاز کرد.

در پایان اجرای شب نخست که با حضور هنرمندان و استقبال مخاطبان روی صحنه رفت، اجرا در حضور کاظم هژیرآزاد به درگذشتگان کرونا به ویژه آرمان هژیرآزاد تقدیم شد.

بازیگران این نمایش به‌ ترتیب ورود به صحنه: الهام پاوه‌نژاد، امین میری، سام کبودوند، صدف اسپهبدی، الهه فرازمند، میثاق زارع، دیبا زاهدی، علی‌پویا قاسمی، علی ابدالی و مجید امیدی هستند.

همچنین از عوامل این نمایش می‌توان به؛ بهزاد جاودان‌فرد مجری طرح، فرشته جهانبانی سرمایه‌گذار، آرین کشیش‌زاده طراح صحنه، رضا خضرایی طراح نور، هلیا شکری طراح لباس، علی کیانیان انتخاب موسیقی، وحدت سرچونی طراح گریم، محمدصادق زرجویان طراح پوستر، امین میری و آذین پورزرند گروه کارگردانی، آذین پورزرند منشی صحنه، محمد علی‌دادی و حمید عباسی مدیران صحنه، امیر شعبانی و محمد چالشی دستیاران صحنه، محمد تسبیحی ساخت دکور، الهام فخار دستیار گریم، مهسا ایوبی، زهرا ایوبی، ستایش احمدی دستیاران لباس، علی قلی‌زاده، برند مگامن پوشاک آقایان، ایمان اسماعیلی، محمدحسین درباغی‌فر، کمال پورمحمدی دستیاران نور، مجید امیدی مدیر تدارکات، امیر قالیچی مدیر تبلیغات، امیر پارسائیان مهر مدیر اموررسانه‌، پن استودیو ساخت تیزر، پیمان گرزم و شکرانه کریم عکاس، خشایار بنکدار فیلم‌بردار پشت‌صحنه اشاره کرد.

نمایش «جنون محض» که جزو نمایش‌های کمدی مطرح در اروپا و نمایش برگزیده سال ۱۹۸۲ انگلستان است، فضای یک گروه تئاتری را به هنگام تمرین نشان می‌دهد. افراد گروه سعی می‌کنند تا از درون هرج‌ومرج موجود نظمی به وجود بیاورند؛ اما با هر اقدامی که می‌کنند گلوله نخ بیشتر درهم‌تنیده می‌شود و سرنخ پنهان‌تر. در نمایش جنون محض در کنار بداهه سازی جنون‌آمیز بازیگران، شاهد یک آنارشی محض نیز هستیم. با تماشای جنون محض، تماشاگر تئاتر درمی‌یابد که این هنر ناب، با چه درد و رنج عظیمی شکل می‌گیرد تا روی صحنه بیاید.

فروش بلیت روزهای جدید نمایش «جنون محض» در سایت تیوال آغازشده است و علاقه‌مندان به تماشای نمایش می‌توانند به این سایت مراجعه کنند یا به‌صورت حضوری به گیشه سالن عرفان به آدرس میدان هفت‌تیر، ابتدای خیابان مفتح جنوبی، مجتمع فرهنگی و هنری عرفان مراجعه فرمایند.
مطالب مرتبط

گفت‌وگو با علیرضا کوشک جلالی

مانیفست عشق به تئاتر
گفت‌وگو با علیرضا کوشک جلالی

مانیفست عشق به تئاتر

علیرضا کوشک جلالی نویسنده، کارگردان و مترجمی است که در ایران بیش از بیست سال به‌طور پیوسته اجراهایش را به صحنه آورده و به شکل مرکزگریز نمایش‌هایی را در شهرهای کوچک و بزرگ به صحنه برده و برای آموزش و گسترش تئاتر نیز آموزش‌های بسیار سازنده‌ای را ارائه کرده است.

|

گفت‌وگو با الهام پاوه‌نژاد به بهانه بازی در نمایش «جنون محض»

طراوت تئاتر را به کلیشه‌های تصویر ترجیح می‌دهم
گفت‌وگو با الهام پاوه‌نژاد به بهانه بازی در نمایش «جنون محض»

طراوت تئاتر را به کلیشه‌های تصویر ترجیح می‌دهم

با الهام پاوه‌نژاد که این روزها با نمایش «جنون محض» به کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی در تماشاخانه اهورا روی صحنه است درباره کارنامه کاری‌، تجربه اخیر و چشم اندازه فعالیتش در تئاتر به گفت‌وگو نشستیم. او از ویژگی‌های کار با کوشک‌جلالی می‌گوید و پایبندی سفت و سخت او به رعایت ...

|

در تالار سایه تئاتر شهر به صحنه رفت؛

آغاز «فریاد خاموش» با یاد علی سلیمانی
در تالار سایه تئاتر شهر به صحنه رفت؛

آغاز «فریاد خاموش» با یاد علی سلیمانی

اجرای تئاتر «فریاد خاموش» به کارگردانی محمدهادی عطایی، روز سه شنبه بیست و سوم فروردین ماه با یادی از علی سلیمانی، بازیگر فقید تئاتر کشورمان، در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

|

نظرات کاربران