در حال بارگذاری ...
به کارگردانی رؤیا کاکاخانی؛

نمایش «تَب» در تالار قشقایی به صحنه می‌رود

با پایان گرفتن اجرای نمایش «بی چرا زندگان» یک اثر نمایشی جدید از روز جمعه بیست و چهارم تیرماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز می‌کند.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «تب» به نویسندگی والاس شان ، کارگردانی رؤیا کاکاخانی و بازی نادر فلاح عنوان یکی از تازه‌ترین آثار نمایشی تئاتر شهر است که از روز جمعه بیست و چهارم تیرماه در تالار قشقایی روی صحنه می‌رود.

بهرنگ رجبی مترجم، سینا ییلاق بیگی طراح صحنه، مرتضی برزگرزادگان مدیر تولید، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، ماهور ماجدی عضو گروه کارگردانی برخی از اعضای گروه اجرایی این اثر نمایشی را تشکیل می‌دهند که از تاریخ یادشده ساعت 20:30 به مدت‌زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 70 هزار تومان میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود.

نمایش «تب» روایت‌گر بخشی از زندگی مردی است که در یک شرایط اقتصادی و فرهنگی خوب رشد کرده و بزرگ‌ شده است اما اتفاقی بر او تأثیر گذاشته و باعث می‌شود تا دیدگاهش نسبت به زندگی، نقش و جایگاهش در وضعیت و شرایط اقتصادی جهان وارد شرایط و نگاه متفاوتی شده و به این بیندیشید که اصلاً می‌تواند بر شرایطی مانند فقر اثر داشته باشد یا خیر؟

رویا کاکاخانی ازجمله هنرمندان عرصه تئاتر است که طی سال‌های اخیر علاوه بر تدریس تئاتر در حوزه‌های مختلف دانشگاهی در نمایش‌هایی چون «پیش از ناشتایی – 1377»، «مده آ- 1378»، «پیراهن‌های سفید – 1379»، «ابر در فنجان – تالار مولوی- 1380»، «خاموشی ماه – تالار شماره 2 تئاتر شهر – 1381»، «یادگاری‌ها- تالار شماره 2 تئاتر شهر – 1382»، «اتاق گریم – تالار شماره 2 تئاتر شهر – 1383»، «آپارتمان – تماشاخانه مهر – 1379»، «هنگامه‌ای که آسمان شکافت – تماشاخانه مهر – 1382»، «گاهی اوقات برای زنده ماند باید مرد- تالار قشقایی – 1382» و چند اثر نمایشی دیگر به‌عنوان کارگردان، دستیار کارگردان و عضو گروه اجرایی حضور داشته است.

لازم به توضیح نمایش «بی چرا زندگان» به نویسندگی لیلی عاج و کارگردانی الهام شعبانی که از روز دوم خردادماه در تالار قشقایی اجرای خود را آغاز کرده‌ بود، روز دوشنبه بیستم تیرماه به اجرای خود در این تالار پایان داد.
مطالب مرتبط

گزارش آماری عملکرد مهم‌ترین مجموعه تئاتری ایران در سه ماه گذشته

30 هزار تماشاگر در سه ماه به تئاتر شهر آمدند
گزارش آماری عملکرد مهم‌ترین مجموعه تئاتری ایران در سه ماه گذشته

30 هزار تماشاگر در سه ماه به تئاتر شهر آمدند

گزارش آماری عملکرد تالارهای مختلف تئاتر شهر بر اساس فعالیت‌های صورت گرفته در ماه‌های خرداد، تیر و مرداد 1401 منتشر شد. برپایه این اطلاعات، در سه ماه گذشته، نزدیک به 30 هزار تماشاگر به این مجموعه مراجعه کرده‌اند.

|

با حضور در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر 

کاظم نظری و حسین مسافرآستانه به تماشای نمایش «تب» نشستند
با حضور در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر 

کاظم نظری و حسین مسافرآستانه به تماشای نمایش «تب» نشستند

کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی و حسین مسافر آستانه عضو شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر فجر شامگاه روز چهارشنبه دوازدهم مرداد به تماشای نمایش «تب» در تالار قشقایی نشستند. 

|

در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر 

نمایش «آلنده نازنین» سیزدهم و چهاردهم مرداد دو اجرایی شد
در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر 

نمایش «آلنده نازنین» سیزدهم و چهاردهم مرداد دو اجرایی شد

نمایش «آلنده نازنین » به کارگردانی محمد برهمنی در تالار چهارسو به دلیل استقبال تماشاگران روز های پنجشنبه سیزدهم و جمعه چهاردهم مرداد ماه در دو نوبت پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. 

|

نظرات کاربران