در حال بارگذاری ...
در دو بخش صحنه‌ای و پرفورمنس رقم خورد

423 گروه متقاضی حضور در دومین جشنواره تئاتر شهرزاد

دبیرخانه دومین جشنواره تئاتر شهرزاد، تعداد گروه‌های متقاضی حضور در جشنواره را بیش از ۴۰۰ گروه نمایشی از سراسر کشور اعلام کرد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، بیش از 400 گروه نمایشی جوان و حرفه‌ای برای حضور در بخش‌های مختلف صحنه‌ای و پرفورمنس متقاضی شده‌اند و مرحله انتخاب آثار با توجه به استقبال بالا و تعداد زیاد آثار کماکان ادامه دارد و هفته دوم مردادماه نتایج اعلام می‌شود.

فرهاد مهندس‌پور، نادر برهانی‌مرند، علی شمس، اشکان خیل‌نژاد، سیما تیرانداز و محسن حسینی هیئت انتخاب این جشنواره هستند.

تعداد تقاضای حضور در دو بخش صحنه‌ای و پرفورمنس 432 اثر است و حضور گسترده گروه‌های شهرستانی امیدوارکننده است.

استقبال گروه‌های نمایشی از جشنواره تئاتر شهرزاد نشان می‌دهد که این جشنواره توانسته است در دومین دوره خود را به‌عنوان یکی از جشنواره‌های مهم تئاتر معرفی کند.

دومین جشـنواره «تئاتر شهرزاد» با طراحی و دبیری مسعود دلخواه و باهدف فعال کردن استعدادها و انرژی‌های نهفته در هنرمندان دوران کرونا، کمک به گسترش فرهنگ تئاتر، حمایت از متون نمایشی ارزشمند و فراهم آوردن شرایط مناسب جهت معرفی و اجرای عمومی آثار برتر برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

لیلا بلوکات به «اولئانا» پیوست

لیلا بلوکات به «اولئانا» پیوست

بعد از آتیلا پسیانی، لیلا بلوکات به‌عنوان دیگر بازیگر اجراخوانی «اولئانا» نوشته دیوید ممت با دراماتورژی و کارگردانی مهتا محدث در پردیس تئاتر شهرزاد معرفی شد. 

|

وحید نفر به «خانه خراب» پیوست

وحید نفر به «خانه خراب» پیوست

نمایش «خانه خراب» به کارگردانی محمدرضا پورحکیمی این بار در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود و وحید نفر نیز به گروه بازیگران این نمایش پیوست.

|

نظرات کاربران