در حال بارگذاری ...
با حضور در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر 

کاظم نظری و حسین مسافرآستانه به تماشای نمایش «تب» نشستند

کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی و حسین مسافر آستانه عضو شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر فجر شامگاه روز چهارشنبه دوازدهم مرداد به تماشای نمایش «تب» در تالار قشقایی نشستند. 

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حسین مسافرآستانه کارگردان و عضو شورای سیاستگذاری چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاترفجر شامگاه روز چهارشنبه دوازدهم مرداد با حضور در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر از نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی دیدن کردند. 
نظری و مسافرآستانه پس از پایان اجرا با حضور در پشت صحنه با کارگردان، بازیگر و سایر عوامل اجرایی نمایش دیدار کردند.
نمایش «تب» به نویسندگی والاس شان، کارگردانی رویا کاکاخانی و بازی نادر فلاح که از روز جمعه بیست و چهارم تیرماه در تالار قشقایی روی صحنه رفته هر روز  غیر از شنبه‌ها ساعت 20:30 به مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 70 هزار تومان میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود.
بهرنگ رجبی مترجم، سینا ییلاق بیگی طراح صحنه، مرتضی برزگرزادگان مدیر تولید، دستیار کارگردان و برنامه ریز، ماهور ماجدی عضو گروه کارگردانی برخی از اعضای گروه اجرایی این اثر نمایشی را تشکیل می‌دهند .
 نمایش «تب» روایت‌گر بخشی از زندگی مردی است که در یک شرایط اقتصادی و فرهنگی خوب رشد کرده و بزرگ شده است اما اتفاقی بر او تاثیر گذاشته و باعث می‌شود تا دیدگاهش نسبت به زندگی، نقش و جایگاهش در وضعیت و شرایط اقتصادی جهان وارد شرایط و نگاه متفاوتی شده و به این بیاندیشد که اصلاً می‌تواند بر شرایطی مانند فقر اثر داشته باشد یا خیر؟
رویاکاکاخانی از جمله هنرمندان عرصه تئاتر است که طی سال های اخیر علاوه بر تدریس تئاتر در حوزه های مختلف دانشگاهی در نمایش هایی چون «پیش از ناشتایی – 1377»، «مده آ- 1378»، «پیراهن های سفید – 1379»، «ابر در فنجان – تالار مولوی- 1380»، «خاموشی ماه – تالار شماره 2 تئاتر شهر – 1381»، «یادگاری ها- تالار شماره 2 تئاتر شهر – 1382»، «اتاق گریم – تالار شماره 2 تئاتر شهر – 1383»، «آپارتمان – تماشاخانه مهر – 1379»، «هنگامه ای که آسمان شکافت – تماشاخانه مهر – 1382»، «گاهی اوقات برای زنده ماند باید مرد- تالار قشقایی – 1382» و چند اثر نمایشی دیگر به عنوان کارگردان، دستیار کارگردان و عضو گروه اجرایی حضور داشته است.
مطالب مرتبط

گفت‌وگو با بازیگر نمایش «تب»

نادر فلاح: بازیگری قله ندارد
گفت‌وگو با بازیگر نمایش «تب»

نادر فلاح: بازیگری قله ندارد

نادر فلاح که این روزها با نمایش «تب» به کارگردانی رؤیا کاکاخانی در سالن قشقایی تئاتر شهر به صحنه می‌رود، ازجمله بازیگران تئاتری است که در دو دهه اخیر در سینما نیز بسیار موفق بوده است. با وجود کارهای تصویری متعدد فلاح هنوز خود را متعهد می‌داند که هر سال و به‌طور مداوم تئاتر ...

|

ساعت اجرای نمایش «تب» تغییر کرد

ساعت اجرای نمایش «تب» تغییر کرد

ساعت اجرای نمایش «تب» به نویسندگی و کارگردانی رویا کاکاخانی و بازی جواد خواجوی در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر تغییر کرد. این نمایش تا پایان اجراهای خود ساعت 20:15 به صحنه خواهد رفت.

|

در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر 

نمایش «آلنده نازنین» سیزدهم و چهاردهم مرداد دو اجرایی شد
در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر 

نمایش «آلنده نازنین» سیزدهم و چهاردهم مرداد دو اجرایی شد

نمایش «آلنده نازنین » به کارگردانی محمد برهمنی در تالار چهارسو به دلیل استقبال تماشاگران روز های پنجشنبه سیزدهم و جمعه چهاردهم مرداد ماه در دو نوبت پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. 

|

نظرات کاربران