در حال بارگذاری ...

تالار هنر میزبان هنرمندان و اصحاب رسانه می‌شود

نمایش «پنگوئن‌ها» به کارگردانی زیبا برجی‌فلاح و نمایش «غول نخودفرنگی» به کارگردانی حسین فدایی‌حسین در روز دوشنبه ۲۴ مرداد برای اصحاب رسانه و هنرمندان روی صحنه خواهند رفت.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «پنگوئن‌ها» به کارگردانی زیبا برجی‌فلاح ساعت 18:45 و نمایش «غول نخودفرنگی» به کارگردانی حسین فدایی‌حسین ساعت 20 روز دوشنبه 24 مرداد برای اصحاب رسانه و هنرمندان روی صحنه می‌رود.

«غول نخود فرنگی»

نمایش «غول نخود فرنگی» به نویسندگی و کارگردانی حسین فدایی‌حسین اقتباسی از اثر جاناتان گراهام است که در بیست و هفتمین جشنوارۀ بین­‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان نیز در بخش مهمان اجرا شده است.  

در خلاصۀ نمایش آمده است: «سامی به دلیل مشکلاتی که در خانه با پدر و مادر و خواهر کوچکش دارد آرزو می‌کند غولی داشته باشد که انتظارات او را برآورده کند. غول نخودفرنگی ظاهر می‌شود و حضور او در خانه، اتفاقات زیادی را به دنبال دارد.»

نمایش کودک و نوجوان «غول نخود فرنگی» به تهیه کنندگی احمد سلیمانی است و محمدحاجی­‌بابایی، علی صدیق، مهدیه احمدی، عسل شاکری و یزدان کوکبی در این نمایش نقش‌آفرینی می‌کنند.  

سجاد بختیاری­‌زاده (مدیر تولید)، سایه رحیمیان (دستیار کارگردان)، محمدامین ابراهیمی (آهنگساز)، مهدی نیک­روش (طراح صحنه)، فاطمه عبداله‌­زاده (طراح لباس، طراح و مجری گریم)، لیلا پریشان و حسین تبریزی، هومن پیری (طراح نور)، محسن غفاری (طراح پوستر و بروشور)، رمضان حیدری (مدیر صحنه)، مرجان اسماعیلی (منشی صحنه)، احسان شاهسون (مدیر اجرا)، مریم کرمی (اپراتور صدا)، ریحانه مطهری و روژین ستاری (روابط عمومی)، روشنک کریمی (امور رسانه­‌ای و تبلیغات مجازی)، منصوره اسدی (ساخت آکسسوار و مزون پارینه دوخت لباس) فدایی‌حسین را در این نمایش همراهی می‌کنند.

«پنگوئن‌ها»

نمایش «پنگوئن‌ها» به نویسندگی و کارگردانی «زیبا برجی فلاح» هم ویژه اصحاب رسانه روی صحنه می‌رود.

نمایش «پنگوئن‌ها» ماجرای زندگی خانواده‌ای است که در مسابقه‌ای به اسم «خانواده خوشبخت» شرکت می‌کنند و وارد چالش‌های بسیاری می‌شوند تا به خوشبختی واقعی دست یابند.

بازیگران این نمایش کودک و نوجوان علی باروتی، روشنک کریمی، هلیا نصرالهی، آریسا قنبری فر، ماهک مهدی خوش‌بیان هستند.

عوامل این نمایش عبارت‌اند از: آهنگساز امید اسکندر، طراح صحنه و دکور مجتبی مهدی ، ولی ا... شاکر، طراح لباس روشنک کریمی، دستیار کارگردان محمدحسن درباغی، مدیرصحنه محمدرضا خوارزمی، دستیار طراح و دوخت مهری حیدری، طراح گریم  حسین تبریزی، لیلا پریشان، مدیرتولید مجید نصیری، طراح حرکت سامان توحیدی
گروه فرم نگارین ویسی و درسا نصیری و علی ثاقبی، منشی صحنه  غزل معافی، دستیاران صحنه درسا نصیری و درسا ابریشم کار و علی ثاقبی، طراح نور کیوان ضیاءپور، طراح پوستر و بروشور استودیو آراد، عکاس اختر تاجیک، روابط عمومی ریحانه ‌مطهری و روژین ‌ستاری، امور رسانه‌ای و تبلیغات مجازی روشنک ‌کریمی.

این دو نمایش که هفته پایانی اجراهای خود را پشت سر می‌گذارند، تا جمعه 28 مرداد روی صحنه می‌روند.
مطالب مرتبط

در نشست دوشنبه‌های نقد تئاتر مطرح شد

پنگوئن‌های رویایی یا بلاتکلیف در جذب مخاطب
در نشست دوشنبه‌های نقد تئاتر مطرح شد

پنگوئن‌های رویایی یا بلاتکلیف در جذب مخاطب

نشست هفتگی کانون ملی منتقدان تئاتر ایران روز دو‌شنبه، 3 مردادماه ۱۴۰۱ در تالار هنر و با حضور رضا آشفته و هومن نجفیان و زیبا برجی‌فلاح، نویسنده و کارگردان «پنگوئن‌ها» در تالار هنر برگزار شد.

|

با حضور در تالار هنر

رییس مرکز ملی فضای مجازی ایران به تماشای نمایش‌ «کتابخورها» نشست
با حضور در تالار هنر

رییس مرکز ملی فضای مجازی ایران به تماشای نمایش‌ «کتابخورها» نشست

رییس مرکز ملی فضای مجازی ایران به همراه خانواده‌ خود به تماشای نمایش «کتابخورها» در تالار هنر نشست و با حضور در پشت صحنه، با کارگردان، بازیگران و سایر عوامل این اجرا دیدار کرد.

|

توسط روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی اعلام شد

آمار هفتگی فروش و تماشاگران  نمایش‌های تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج  و تالار هنر
توسط روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی اعلام شد

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر تا روز جمعه هجدهم شهریور ماه 1401 به تفکیک اجراها مشخص شد.

|

گفت‌وگوی ایران تئاتر با نویسنده و کارگردان «کتابخورها»

اسماعیل رحیمی‌سروش: معیارم، جلب رضایت خاطر کودک درونم بود
گفت‌وگوی ایران تئاتر با نویسنده و کارگردان «کتابخورها»

اسماعیل رحیمی‌سروش: معیارم، جلب رضایت خاطر کودک درونم بود

اسماعیل رحیمی‌سروش، نویسنده و کارگردان نمایش کودک «کتابخورها» می‌گوید معیارش برای سنجش سطح کیفی این اثر جلب رضایت خاطر کودک درونش از آن بوده و معتقد است در این صورت است که مخاطب کودک نیز راضی از سالن بیرون خواهد رفت.

|

رضا فیاضی مهمان «کتابخورها» شد

رضا فیاضی مهمان «کتابخورها» شد

رضا فیاضی با حضور در تالار هنر به تماشای نمایش «کتابخورها» به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل رحیمی‌سروش نشست و پیشنهاد حضور یک مشاور تخصصی در کنار فعالیت گروه‌های نمایشی را مطرح کرد.

|

نظرات کاربران