در حال بارگذاری ...
سوگ‌خندی در چهار صحنه

کتاب «وصال در وادی وحشت» در انتشارت سیب سرخ منتشر شد

کتاب نمایشنامه «وصال در وادی وحشت» به نویسندگی وجدی معود در ۸۱ صفحه از انتشارات سیب سرخ منتشر شده است.

 به گزارش ایران تئاتر، کتاب نمایشنامه «وصال در وادی وحشت» (سوگ‌خندی در چهار صحنه) نوشته وجدی معود نویسنده، هنرپیشه و کارگردان لبنانی/کانادایی با ترجمه علی مهرانی و محمدحسین الوند در انتشارات سیب سرخ منتشر و به بازار کتاب راه یافت.

در پشت جلد این کتاب آمده است: «کی می‌تونه چیزی به عظمت و جاذبه جنگ خلق کنه. دیروز، آره، به گمونم دیروز بود، که نصف شب از خواب پریدم و از پنجره بیرونو نگاه کردم و شعله‌های آتیشو دیدم که از ساختمون همسایه زبونه می‌کشید! همسایه رو دیدم که بچه‌شو گرفته بود بغلش و از بالکن خونش پرید بیرون. توی هوا، بچه‌ش از دستش افتاد، جیغی کشید و کف پیاده‌رو له شد. بچه‌ش تو هوا منفجر شد، از دل شب صاعقه‌ای بهش زد و کبابش کرد. مامان، چه‌طور می‌شه یه چیزی این‌قدر مخوف این‌قدر زیبا باشه؟ مامان، چه‌طور می‌شه یه چیزی این‌قدر زیبا باشه؟... مامان، چه طور ممکنه...»

کتاب نمایشنامه «وصال در وادی وحشت» در 81 صفحه از انتشارات سیب سرخ منتشر شده است.
مطالب مرتبط

کتابی که قفسه تئاتر هیچ کتابخانه‌ای نباید بدون آن باشد

«فرهنگ لغات اجرا و تئاتر معاصر راتلج» منتشر شد
کتابی که قفسه تئاتر هیچ کتابخانه‌ای نباید بدون آن باشد

«فرهنگ لغات اجرا و تئاتر معاصر راتلج» منتشر شد

کتاب «فرهنگ لغات اجرا و تئاتر معاصر راتلج» اثری از پاتریس پاوی با ترجمه پوپک رحیمی، اولین راهنمای معتبر آلفابتیک برای سی سال تئاتر و اجراهای اخیر است که قفسه تئاتر هیچ کتابخانه‌ای نباید بدون آن باشد؛ این کتاب را نشر نیماژ منتشر و راهی کتاب‌فروشی‌ها کرده است.

|

روایتی از سرنوشت اسطوره‌ها و خدایان

نمایشنامه «دگرگونگی» از نشر روزبهان منتشر شد
روایتی از سرنوشت اسطوره‌ها و خدایان

نمایشنامه «دگرگونگی» از نشر روزبهان منتشر شد

نمایشنامه «دگرگونگی» سرنوشت اسطوره‌ها و خدایانی است که نویسنده آن‌ را در قالب روایتی سرراست و فشرده برای تمام مخاطبان با هر سطح و سلیقه‌ای نوشته است. انتشارات روزبهان نسخه فارسی آن را با ترجمه درسا مویدی منتشر کرده و راهی پیشخوان کتاب‌فروشی‌ها کرده است.

|

نظرات کاربران