در حال بارگذاری ...
لزلی اودم جونیور در نمایش «پرلی ویکتوریوس» بازی خواهد کرد

بازگشت یک نمایشنامه پس از 60 سال به برادوی

نمایش «پرلی ویکتوریوس»، پس از ۶۰ سال دوباره در برادوی اجرا خواهد شد. لزلی اودم جونیور، بازیگر وخواننده برنده جایزه تونی و گرمی، نقش اصلی این نمایش با کارگردانی کنی لئون را بازی خواهد کرد.

به گزارش ایران تئاتر، نمایشنامه «پرلی ویکتوریوس»، نوشته اوسی دیویس که از سال 1962 در برادویِ نیویورک اجرا نشده است، در آخر تابستان 2023 دوباره روی صحنه خواهد رفت.

اوسی دیویس، براساس کتابش «پرلی»، نمایشنامه موزیکال «پرلی ویکتوریوس» را نوشت که برنده جایزه تونی بهترین نمایشنامه شد. اوسی دیویس، همراه همسرش روبی دی در اجرای نمایش «پرلی ویکتوریوس» در سال 1961 به صحنه رفت. روبی دی در نسخه سینمایی نمایش به نام «روزها رفته‌اند!» هم نقش‌آفرینی کرد.

داستان نمایش درباره موعظه‌گری فعال و همیشه در سفر به نام  پرلی ویکتوریوس جادسون است که به امید نجات بیگ بتل (کلیسای جامع شهر) و رهایی پنبه‌چین‌هایی که در مزرعه‌ای تحت ظلم و ستم هستند، به شهر کوچک خود در جورجیا بازمی‌گردد.

لزلی اودم جونیور، بازیگر وخواننده برنده جایزه تونی و گرمی، نقش اصلی این نمایش با کارگردانی کنی لئون را بازی می‌کند. این بازیگر، پس از نمایش «همیلتون» در برادوی روی صحنه نرفته است. لزلی اودوم جونیور، در سینما تجربه بازی در فیلم‌هایی مانند «یک شب در میامی» و « پیاز شیشه‌ای: یک چاقوکشی اسرارآمیز» را دارد.

«پرلی ویکتوریوس» در ماه‌های آخر فصل تابستان به صحنه می‌رود. تاریخ دقیق اجرا اعلام نشده است.

منبع: پلی‌بیل
مطالب مرتبط

نظرات کاربران