در حال بارگذاری ...
اجرای نمایشی تازه از فیلم مشهور باز لورمان

بازیگران موزیکال «مولن روژ» تکمیل شدند

جوانا نوئل بلاگدِن لِوِسکه معروف به جوجو خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر آمریکایی نقش ساتین را در نمایش موزیکال «مولن روژ» بازی می‌کند.

به گزارش ایران تئاتر، در اجرایی تازه، نمایش موزیکال «مولن روژ» در سالن تئاتر ال هیرشفلد به مدت چهارده هفته روی صحنه می‌رود. جوجو نقش ساتین را مقابل درک کلنا در نقش کریستین ایفا می‌کند و نمایش از یازدهم آوریل (22 فروردین 1402) تا  شانزدهم ژوئیه (25 تیر) روی صحنه خواهد بود.

نمایش موزیکال «مولن روژ» نوشته جان لوگان و به کارگردانی آلکس تیمبرز با طراحی حرکت سونیا تایه و موسیقی جاستین لوین یک اجرای صحنه‌ای از فیلم مشهور باز لورمان به نام «مولن روژ»(2001) است که در آن نیکول کیدمن نقش ساتین و ایوان مک‎‌گرگور نقش کریستین را ایفا می‌کردند.

در طول سال‌ها اجرا، این نمایش برنده ده جایزه تونی شده است. داستان درباره کریستین یک نویسنده جوان و نوجو است که در سال‌های پایانی قرن هجدهم به محله مونمارتر شهر پاریس نقل مکان می‌کند و در یک هتل اقامت می‌کند؛ او می‌خواهد با فرهنگ بوهمی آشنا شود، در این مسیر او با یک گروه موسیقی آشنا می‌شود و...

جوجو خواننده و بازیگر آمریکایی تاکنون سه آلبوم در عرصه موسیقی منتشر کرده و در فیلم‌هایی از جمله «آکوامارین» مقابل دوربین رفته است. این نخستین باری است که او در برادوی روی صحنه تئاتر می‌رود.

منبع:تئاترمانیا
مطالب مرتبط

اجرای نمایش «خدای کشتار» در «آف برادوی»

مشهورترین نمایشنامه یاسمینا رضا به نیویورک بازگشت
اجرای نمایش «خدای کشتار» در «آف برادوی»

مشهورترین نمایشنامه یاسمینا رضا به نیویورک بازگشت

«خدای کشتار» به نویسندگی یاسمینا رضا که یکی از مشهورترین نمایش‌های برادوی در دو دهه اخیر بوده است و 14 سال پیش، 476 اجرا داشت، بار دیگر به صحنه تئاتر نیویورک بازگشته است.

|

نظرات کاربران