در حال بارگذاری ...

رضا آشفته: حال روحی‌ام خوب است و در حال درمان هستم

رضا آشفته منتقد و مترجم پیشکسوت تئاتر گفت ممنونم از همه عزیزان و دوستانی که به‌یاد من هستند، حال روحی‌ام خوب است و با انرژی در حال درمان هستم.

به گزارش ایران تئاتر، رضا آشفته منتقد و مترجم پیشکسوت تئاتر، که از مدتی پیش به‌دلیل دیابت و پایین آمدن هموگلوبین خون و دچار شدن به تنگی‌نفس و کم شدن اکسیژن خون در بیمارستان فیروزگر تحت درمان قرار گرفته است، با خوب توصیف کردن حال روحی خود، از پیگیری روند درمان خود خبر داد.

رضا آشفته منتقد و مترجم تئاتر به خبرنگار ایران تئاتر گفت: «ممنونم از همه عزیزان و دوستانی که به‌یاد من هستند و برایم انرژی می‌فرستند.»

او افزود: «روند درمانم در حال انجام است و بیماری قند من در شرایط کنترل قرار گرفته است.»

آشفته همچنین گفت: «عارضه نارسایی کلیه من در حال بررسی برای بهبود شرایط است و همچنین کم خونی و کمبود اکسیژن خونم نیز در حال درمان است.»

آشفته در پایان گفت: «خداروشکر حال روحی‌ام خوب است و با انرژی در حال سپری کردن روند درمان خود هستم.»

ایران تئاتر برای همکار باسابقه خود آرزوی سلامتی دارد.

گفت‌وگو از علی کیهانی
مطالب مرتبط

بازیگری که مدافع صنفی هنرمندان هم هست

شانسی که ایرج راد در زندگی آورد
بازیگری که مدافع صنفی هنرمندان هم هست

شانسی که ایرج راد در زندگی آورد

آیین بزرگداشت ایرج راد با حضور هنرمندان تئاتر، سینما و تلویزیون ایران در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد. این بازیگر پیشکسوت، در بخشی از سخنان خود در این مراسم، آشنایی با چهره‌های والای عرصه فرهنگ و هنر را، مهم‌ترین شانس زندگی خود معرفی کرد.

|

امشب «چاپلین» پا به صحنه می‌گذارد

امشب «چاپلین» پا به صحنه می‌گذارد

نمایش «چاپلین» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی مهران رنج‌بر که پرتره‌ای از زندگی «چارلی چاپلین» بازیگر مطرح سینمای صامت جهان است، در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

|

نظرات کاربران