در حال بارگذاری ...

بازیگران نمایش «نئورئالیسم» معرفی شدند

همزمان با روزهای پایانی تمرینات نمایش «نئورئالیسم» به نویسندگی و کارگردانی سلمان سامنی، بازیگران این نمایش که به داستان گم‌گشتگی دختری در میان مرزهای واقعیت و خیال می‌پردازد، معرفی شدند.

به گزارش  ایران تئاتر ، نمایش «نئورئالیسم» با نویسندگی و کارگردانی سلمان سامنی و تهیه‌کنندگی مشترک هاتف کلاته و میثم اسداللهی از روز جمعه بیست‌وپنجم فروردین سال ۱۴۰۲ در تماشاخانه دا روی صحنه می‌رود.

سامنی که پیش از این تجربه کارگردانی نمایش «چشم‌ها چرا نمی‌بینند»، فیلم مستند «تاریخ همگان» و چندین پروژه هنری و ادبی را در کارنامه خود دارد، در نمایش جدیدش «نئورئالیسم» از حضور بازیگرانی همچون (به ترتیب حروف الفبا) رسول احمدی، سحر آخان، سپهر جاویدیان، لیلا شاهی، فائقه شلالوند، حمید باهوش و لیدا وعیدی بهره برده است.

همچنین عوامل این نمایش ۷۰دقیقه‌ای که از ساعت ۲۱:۰۰ روز جمعه بیست‌وپنجم فروردین‌ماه ۱۴۰۱ روی صحنه می‌رود؛ عبارتند از بهزاد جاودان‌فرد (مجری طرح)، سهیل جمشیدی (مدیر اجرایی)، جاوید علی‌پور (ساخت تیزر)، بهزاد رحمان‌پور (مدیر تولید)، داوود وجدی و علیرضا احمدی (عکاسان)، وحدت سرچونی (طراح گریم)، امیر پارسائیان‌مهر (مدیر روابط‌عمومی و تبلیغات)، نگار مقیمی (طراح لباس)، صادق حسینی (طراح پوستر)، محمد سعیدی (طراح نور)، علی عباسی، محمد فرهادی و سارا علاقمند (دستیاران).

در خلاصه داستان این اثر آمده است: «نئورئالیسم داستان گم‌گشتگی زندگی دختری در میان مرزهای واقعیت و خیال است چراکه توان رویارویی با سیمای دهشتناک حقیقت را ندارد.» 

نمایش «نئورئالیسم» با نویسندگی و کارگردانی سلمان سامنی از بیست و پنجم فروردین‌ماه در تماشاخانه‌ دا به نشانی خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن‌بست اول، پلاک۵ روی صحنه می‌رود و پیش‌فروش بلیت‌های این نمایش در سایت تیوال به‌زودی آغاز خواهد شد.
مطالب مرتبط

«شقامک» روی صحنه می‌رود

«شقامک» روی صحنه می‌رود

نمایش «شقامک» به نویسندگی و کارگردانی سلمان سامنی که درباره استقلال مالی و استقلال فکری است از سوم مهر روی صحنه خواهد رفت.

|

نظرات کاربران