در حال بارگذاری ...
در عمارت نوفل‌لوشاتو رقم خورد

برگزاری نشست صنفی مدیران تماشاخانه‌های خصوصی تئاتر

نخستین جلسه صنفی اعضای تماشاخانه‌های خصوصی تئاتر ایران در سال ۱۴۰۲ برگزار شد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی تماشاخانه‌های خصوصی تئاتر ایران، اولین جلسه صنفی اعضای تماشاخانه‌های خصوصی تئاتر ایران در سال 1402 برگزار شد.

در این جلسه که در عمارت نوفل‌لوشاتو برگزار شد، داوود نامور (مدیر عمارت نوفل‌لوشاتو)، شاهین چگینی (مدیر تماشاخانه استاد مشایخی)، قاسم جعفری (مدیر پردیس شهرزاد)، کسری شاهینی (مدیر تماشاخانه دا)، عماد عامری (مدیر تماشاخانه ملک)، مهدی علی‌نژاد و مرتضی مقدم (مدیران تماشاخانه مهرگان)، نادر نادرپور (مدیر تماشاخانه اهورا)، سعید دولتی (مدیر تماشاخانه همای سعادت) و ستاره موسوی (مدیر تماشاخانه گندم) شرکت داشتند.

پیگیری موارد مربوط به حوزه نظارت و ارزشیابی و تعامل و ارائه پیشنهاد به اداره کل هنرهای نمایشی در این زمینه و نیز حرکت در جهت افزایش قدرت صنف برای دستیابی به مطالبات برحق تماشاخانه‌های خصوصی ازجمله مباحث مطرح‌شده در این جلسه بود.

همچنین در این جلسه تمام اعضا متفق‌القول نسبت به تأثیر عملکرد شهرداری به‌عنوان عنصری مهم در ایجاد فضای مناسب برای سالن‌های تئاتر و نیز اهمیت همکاری پویا و سازنده و کامل این نهاد با تماشاخانه‌های بخش خصوصی تأکید کردند.

در انتهای جلسه نیز با توافق اعضای حاضر در جلسه داوود نامور به‌عنوان دبیر صنف تماشاخانه‌های خصوصی تئاتر ایران انتخاب شد.
مطالب مرتبط

«تئاتر شنبه‌های همای سعادت» آغاز شد

«تئاتر شنبه‌های همای سعادت» آغاز شد

اجرای برنامه هفتگی «تئاتر شنبه‌های همای سعادت» با خوانش نمایشنامه‌ «گفت‌وگوی شبانه»، نوشته‌ فردریک دورنمات، ترجمه‌ علی مهینی و کار زهرا رادمهر از چهارم شهریور، آغاز شده است.

|

نظرات کاربران