در حال بارگذاری ...

معرفی اجراهای روز دوم شانزدهمین جشنواره تئاتر رضوی

شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی در دومین روز‌ خود میزبان سه نمایش‌ از تبریز و یک نمایش از مشهد است.

به گزارش ایران تئاتر، شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی به دبیری کوروش زارعی روز سه‌شنبه 2 خرداد 1402 دومین روز خود را با اجرای 4 اثر نمایشی سپری می‌کند.

به این ترتیب دومین روز اجراهای جشنواره تئاتر رضوی در شانزدهمین دوره خود با چهار اجرا پی‌گیری می‌شود که نمایش «مرضیه» به نویسندگی علی حاتمی‌نژاد و کارگردانی ایوب عبدی‌جهانگیر به عنوان اولین اجرای این رویداد در سالن استاد قبه‌زرین تئاتر شهر تبریز از ساعت ۱۱ روی صحنه می‌رود.

همچنین تئاتر شهر تبریز در دومین روز از جشنواره تئاتر رضوی از ساعت ۱۷ در سالن استاد صادقی با نمایش «ترمز اضطراری» به نویسندگی شادی غفوریان و کارگردانی بهاره فاضلی‌راد میزبان علاقه‌مندان و هنرمندان تئاتر خواهد بود.

نمایش «هفت دریا شبنمی» به نویسندگی مرحوم سعید تشکری و کارگردانی سعید رضانژاد سومین نمایش روز دوم است که ساعت ۱۸ در تالار تربیت روی صحنه می‌رود.

آخرین اجرای روز دوم نمایش «یک حبه انگور» به نویسندگی و کارگردانی علی مجیدپور است که ساعت ۲۰ در سالن استاد قبه زرین میزبان مخاطبان خود خواهد بود. 

گفتنی است شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی به دبیری کوروش زارعی و به میزبانی تبریز از اول تا 5 خرداد 1402 با اجرای 14 نمایش صحنه‌ای از 8 استان کشور از جمله آذربایجان شرقی، مازندران، همدان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اردبیل، یزد و استان تهران برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

برگزاری آیین پایانی شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی با حضور محمود سالاری

هنرمندانی که معاون وزیر ارشاد به حال آنان غبطه خورد
برگزاری آیین پایانی شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی با حضور محمود سالاری

هنرمندانی که معاون وزیر ارشاد به حال آنان غبطه خورد

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در آیین پایانی شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی، تاکید کرد به هنرمندان حاضر در این رویداد نمایشی افتخار می‌کند و همچنین به سعادتی که نصیب آن‌ها شده است، غبطه می‌خورد.

|

اهر و جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران

مادری که نوزادش را به آغوش می‌فشارد
اهر و جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران

مادری که نوزادش را به آغوش می‌فشارد

حسین محمدیانی: از تبریز به سمت اهر که راه می‌افتی، چشم‌انداز پیش‌ روی، سحرانگیز است؛ کوه‌هایی بلند که سر به ابرها ساییده‌اند و دو سوی جاده تن به سبزی استواری داده‌اند که خیالت را نوازش می‌دهند. ...

|

نظرات کاربران