در حال بارگذاری ...
به میزبانی تبریز

چهار نمایش در چهارمین روزِ جشنواره تئاتر رضوی اجرا می‌شوند

شانزدهمین جشنواره تئاتر رضوی در چهارمین روز اجراهای خود با چهار نمایش «شمسه»، «روز برمی‌آید»، «روی‌داد» و «مطرب آقا» از مخاطبان میزبانی می‌کند.

به گزارش ایران تئاتر، شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی که این روزها در تبریز در حال برگزاری است، در چهارمین روز اجراهای خود با نمایش‌هایی از استان‌های خراسان رضوی، اردبیل، قزوین و مازندران از مخاطبان خود میزبانی خواهد کرد.

به این ترتیب روز پنجشنبه ۴ خرداد در تئاتر شهر تبریز از ساعت 11 صبح اجراهای این جشنواره به شرح زیر پی‌گیری می‌شود.

نمایش‌ «شمسه» به نویسندگی آرش خیرآبادی و کارگردانی احمد اکبرزاده از تربت‌حیدریه ساعت 11 در سالن استاد قبه زرین روی صحنه خواهد رفت و اجرایی ۵۰ دقیقه‌ای خواهد داشت.

سالن استاد صادقی تئاتر شهر تبریز در این روز از ساعت 17 با نمایش «روز بر می‌آید» به نویسندگی ایوب آقاخانی و کارگردانی غریب منوچهری، میزبان هنرمندان و علاقه‌مندان به تئاتر است. این نمایش که از اردبیل به مرحله نهایی جشنواره راه یافته است، با اجرایی ۵۵ دقیقه‌ای از مخاطبان خود پذیرایی خواهد کرد.

نمایش «روی‌داد» به نویسندگی پویان اصغری و کارگردانی سعید چگینی از قزوین نیز یکی دیگر از آثاری است که روز پنجشنبه ۴ خرداد در جشنواره ملی تئاتر رضوی روی صحنه خواهد رفت. این نمایش در تالار تربیت تئاتر شهر تبریز از ساعت 18 به مدت ۶۰ دقیقه اجرا خواهد شد.

نمایش «مطرب آقا» از بهشهر نیز آخرین اجرای روز چهارم جشنواره تئاتر رضوی خواهد بود. این نمایش ۹۰ دقیقه‌ای کاری است به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزار جریبی که در سالن قبه زرین از ساعت 20 روی صحنه خواهد رفت.

شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی به دبیری کوروش زارعی و به میزبانی تبریز از 1 تا 5 خرداد 1402 با اجرای 14 نمایش صحنه‌ای از 9 استان کشور از جمله آذربایجان شرقی، مازندران، همدان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اردبیل، یزد، قزوین و استان تهران برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

برگزاری آیین پایانی شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی با حضور محمود سالاری

هنرمندانی که معاون وزیر ارشاد به حال آنان غبطه خورد
برگزاری آیین پایانی شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی با حضور محمود سالاری

هنرمندانی که معاون وزیر ارشاد به حال آنان غبطه خورد

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در آیین پایانی شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی، تاکید کرد به هنرمندان حاضر در این رویداد نمایشی افتخار می‌کند و همچنین به سعادتی که نصیب آن‌ها شده است، غبطه می‌خورد.

|

نظرات کاربران