در حال بارگذاری ...
با کارگردانی مهرداد قرآن‌کیش

«گاو زنگوله پا» به فرهنگسرای فردوس آمد

نمایش موزیکال «گاو زنگوله پا» به نویسندگی و کارگردانی مهرداد قرآن‌کیش که برای مخاطب کودک از ۱۱ مرداد در سالن تئاتر فرهنگسرای فردوس روی صحنه رفته است، تا پایان این ماه به اجرایش ادامه خواهد داد.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش موزیکال «گاو زنگوله پا» به نویسندگی و کارگردانی مهرداد قرآن‌کیش، از یازدهم مرداد در سالن تئاتر کودک فرهنگسرای فردوس روی صحنه رفته است. 

این نمایش موزیکال که تا پایان مرداد 1402، ساعت 18:30 روزهای دوشنبه تا جمعه هفته روی صحنه خواهد رفت، با هدف ایجاد فضای مفرّح برای کودکان، همراه با ارائه آموزه‌های اخلاقی اجرا می‌شود.

این نمایش به نویسندگی و کارگردانی مهرداد قرآن‌کیش، قصه‌ای آموزنده از کتاب «کلیله و دمنه» است که کودکان 2 تا 12 سال به همراه والدین خود می‌توانند تماشاگر آن باشند.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند با مراجعه حضوری به نشانی فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعد از خیابان شهید سلیمی جهرمی، فرهنگسرای فردوس اقدام کنند و یا برای رزرو و هماهنگی با شماره‌های 09333472700 و 44081039 تماس بگیرند. 
مطالب مرتبط

گفت‌وگو با کارگردان نمایش «درِگوشی»

نرگس اصغری: باید برای نوجوانان، سالن و سئانس ویژه در نظر بگیریم
گفت‌وگو با کارگردان نمایش «درِگوشی»

نرگس اصغری: باید برای نوجوانان، سالن و سئانس ویژه در نظر بگیریم

نرگس اصغری کارگردان و بازیگر تئاتر کودک و نوجوان می‌گوید باید سالن یا سئانس‌ ویژه‌ای برای نوجوانان در نظر گرفته شود تا آن‌ها در فضای مستقل از کودکان و خردسالان تئاتر ببینند. این دسته از مخاطبان که به دلیل دوره و تغییر سنی‌شان، دارای شرایط روحی و روانی ویژه هستند، باید ...

|

نیازمند آموختن زبان مخاطب کودک و نوجوان هستیم

نیازمند آموختن زبان مخاطب کودک و نوجوان هستیم

علی یداللهی: یکی از بزرگ‌ترین کمبودهای ما در زمینه هنرهای نمایشی تولید تئاتر مناسب گروه سنی خردسال و به‌ویژه نوجوان است. با وجود گستردگی این گروه سنی نویسندگان و کارگردانان تمرکز کمی نسبت به تولید ...

|

نظرات کاربران