در حال بارگذاری ...

رونمایی از کتاب عباس جهانگیریان در خانه تئاتر

مراسم رونمایی از کتاب «کارگاه‌داستان‌نویسی» و کتاب «پیوندهای مشترک سینما و ادبیات در آثار داستانی عباس جهانگیریان» نهم شهریور در سالن عباس جوانمرد خانه تئاتر برگزار می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از خانه تئاتر، مراسم رونمایی از کتاب «کارگاه‌ داستان‌نویسی» نوشته عباس جهانگیریان از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کتاب «پیوندهای مشترک سینما و ادبیات در آثار داستانی عباس جهانگیریان» با تالیف پریناز معارفی از انتشارات منادی پنجشنبه نهم شهریور از ساعت 18 تا 20 در سالن عباس جوانمرد خانه تئاتر برگزار می‌شود.

این برنامه با طراحی رضا بابک و اجرای مسعود فروتن برگزار خواهد شد.

ایرج راد (رییس هیئت مدیره خانه تئاتر)، محمد رحمانیان (نویسنده و کارگردان)، افسون امینی (نایب رییس انجمن نویسندگان کودک و نوجوان)، محمد گودرزی دهریزی (نویسنده کودک و نوجوان و دبیر جشنواره قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان)، یاشار هدایی (منتقد ادبیات کودک)، مرجان فولادوند (مدرس دانشگاه و نویسنده و پژوهشگر)، اسفندیار رشیدی (استاد فلسفه و ادبیات) و داوود کیانیان (نویسنده، پژوهشگر و کارگردان)، سخنرانان این مراسم هستند.

رضا بابک، احترام برومند، رضا فیاضی و اصغر همت نیز بخش‌هایی از کتاب عباس جهانگیریان را در این برنامه روخوانی می‌کنند.

چند سکانس از فیلم «آثار اقتباس سینمای کودک» هم با حضور ابراهیم فروزش، کارگردان این فیلم‌ها به نمایش گذاشته خواهد شد.
مطالب مرتبط

داوود دانشور عضو شورای کتاب انتشارات نمایش:

جزوه و جزوه‌نویسی باید از دانشگاه حذف شود
داوود دانشور عضو شورای کتاب انتشارات نمایش:

جزوه و جزوه‌نویسی باید از دانشگاه حذف شود

داوود دانشور نویسنده و پژوهشگر که روز گذشته، مهمان غرفه انتشارات نمایش در نمایشگاه کتاب شده بود گفت باید توانایی‌ها و مطالعات هنرمندان زیاد شود تا آثار باکیفیتی روی صحنه برود و یک کار هنری دیده شود. او همچنین اشاره کرد جزوه و جزوه‌نویسی باید از دانشگاه حذف شود و ضروری است ...

|

همراه با انتشارات نمایش در نمایشگاه کتاب تهران

اسرافیل فرج‌اللهی: ارسال کتاب‌‌های اهدایی به استان‌ها آغاز می‌شود
همراه با انتشارات نمایش در نمایشگاه کتاب تهران

اسرافیل فرج‌اللهی: ارسال کتاب‌‌های اهدایی به استان‌ها آغاز می‌شود

اسرافیل فرج‌اللهی، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران با اشاره به سیاست‌های اصلی وزارت ارشاد می‌گوید توجه به تئاتر استان‌ها از مهم‌ترین اقدامات ماست و تلاش داریم هرچه سریع‌تر ارسال کتاب‌های اهدایی و فروش کتاب‌های جدید انتشارات نمایش را در استان‌ها آغاز کنیم.

|

گزارشی از یک نشست در خانه تئاتر

دغدغه صنفی برای هنرمند یا سیاستمدار؟!
گزارشی از یک نشست در خانه تئاتر

دغدغه صنفی برای هنرمند یا سیاستمدار؟!

چندی پیش نشستی در خانه تئاتر برگزار شد تا به موضوع سانسور در هنر نمایش بپردازد، اما در نهایت این موضوع به حاشیه رفت و باعث شد تا برخی این نشست را دارای اهداف سیاسی بدانند، در نهایت هم شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش با انتشار بیانیه‌ای رفتارهای جناحی و باندی بعضی از هنرمندان ...

|

نظرات کاربران