در حال بارگذاری ...
با کارگردانی محمد نخعی و صادق خطیبی

«پاپاراتزی» از سوم مهر در شهر طبس روی صحنه خواهد رفت

محمد نخعی و صادق خطیبی، کارگردانان «پاپاراتزی»، با اعلام این‌که این نمایش در مراحل پایانی تمرین و آماده‌سازی قرار دارد، از شروع اجراهای عمومی خود از سوم مهرماه ۱۴۰۲ در شهرستان طبس خبر دادند.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در خراسان جنوبی، نمایش «پاپاراتزی» به کارگردانی محمد نخعی و صادق خطیبی، از سوم مهر 1402 در شهر طبس روی صحنه خواهد رفت.

مراحل پایانی تمرین و آماده‌سازی «پاپاراتزی»، این روزها برای اجراهای عمومی در حال انجام است و به همین مناسبت سراغ دو کارگردان آن رفتیم و گفت‌وگویی کوتاه انجام دادیم.

محمد نخعی در پاسخ به دلیل انتخاب این متن توضیح داد: «با توجه به حضورم در جشنواره استانی خراسان جنوبی در سال ۱۴۰۰ و دیدن نمایش «پاپاراتزی» در بیرجند، صحبت‌هایی با نویسنده این متن جهت اجرای عمومی در طبس داشتیم که در نهایت با همکاری و همراهی میثم صدرا، یکی از نویسندگان اثر، مجوز اجرای کار را گرفتیم«.

او در واکنش به پرسشی درباره زمان اجرای این نمایش پاسخ داد: «نمایش «پاپاراتزی» از سوم مهر 1402 به مدت ۱۵ شب در دو سانس در پلاتو شمس شهرستان طبس به صحنه خواهد رفت و امیدواریم با تلاش‌هایی که گروه طی این مدت انجام داده است، شاهد اجراهایی با کیفیت و در نتیجه استقبال خوب مخاطبان هنردوست خود در شهرستان طبس باشیم.»

صادق خطیبی، دیگر کارگردان نمایش «پاپاراتزی» هم در توضیح روایت داستانی و خلاصه نمایش گفت: «در این اثر، داستان زندگی زوجی را دنبال می‌کنیم که در مسیر شهرت دچار اختلافات خانوادگی عمیقی می‌شوند که لحظه‌به‌لحظه آن‌ها را به نابودی نزدیک و نزدیک‌تر می‌کند.»

او درباره شرایط و وضعیت تولید این نمایش توضیح داد: «روند آماده‌سازی و شروع نمایش «پاپاراتزی» پس از هماهنگی‌های لازم برای مجوز متن و انتخاب بازیگر و گروه اجرایی از خرداد امسال آغاز شده و اینک در مراحل پایانی تمرینات خود برای اجرای عمومی است.

نمایشنامه «پاپاراتزی» را میثم صدرا و جواد جعفری نوشته‌اند و صادق خطیبی، نسرین احسانی، الهام شریفیان، فرهاد تقوی و مجتبی فعال کاری در آن بازی می‌کنند. میثم صدرا در سمت مشاور کارگردان و طراح صحنه، این نمایش را همراهی می‌کند.

از دیگر عوامل نمایش «پاپاراتزی» می‌توان به فاطمه باقری (منشی صحنه)، فرهاد تقوی (موسیقی) و مرتضی عابدیان (اجرای دکور و نور) اشاره کرد.
نظرات کاربران