در حال بارگذاری ...

نمایش «قوی‌ترین» روی صحنه رفت

نمایش «قوی‌ترین» به کارگردانی مهسا گنجی، در خانه نمایش «دا» روی صحنه رفته و هر روز ساعت ۱۹ میزبان تماشاگران است.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «قوی‌ترین» به نویسندگی یوهان آگوست استریندبرگ با ترجمه و کارگردانی مهسا گنجی، از روز گذشته (دوشنبه ۲۷ شهریور) در خانه نمایش «دا» روی صحنه رفته است.

نمایش «قوی‌ترین»، یک مونودرامِ تحلیلیِ روان‌شناختی چندوجهی و چندبعدی و دارای لایه‌های اکسپرسیونیسم است که هنگامه ارجمند، نازنین حلاج‌فر، نیلوفر صاهی، تابان عسگری، نیلوفر موید و مهسا گنجی، بازیگران این اثر نمایشی هستند.

در خلاصه نمایش «قوی‌ترین» آمده است: «نمایش «قوی‌ترین»، زندگیِ دو بازیگرِ تئاتر را در سال ۱۸۸۸ در یک وضعیت نابسامان در استکهلم سوئد در کافه‌ای که فقط مختص به خانم‌هاست، به تصویر می‌کشد. در این اثر، درگیری‌های ذهنی، روحی و روانی بین طبقات بالا و پایین و جنگ و جدل در مثلثِ قدرت و عشق و پیش داوری‌های بینِ دو زن را شاهد هستیم.»

مهدی شوقی (سرپرست گروه صحنه و مسئول اتاق فرمان)، امیرحسین کُنانی (مدیر صحنه)، حمید ناصر (مدیر تولید و اجرا)، نسترن ‌اسکندرپور (سرپرست گروه کارگردانی و برنامه ریز)، ساحل بیات، فلور رحیمی خمامی (دستیاران مدیر صحنه)، هنگامه ارجمند (مدیر تدارکات)، مهسا گنجی (طراح لباس و دکور)، پانیا بختی (اجرای طرح و دوخت لباس)، امید ‌علیزاده (طراح گریم)، مهدی بلالی‌کسلانی (دستیار گریم)، فرزین ‌شکاری (عکاس، تصویربردار، ساخت تیزر و موشن گرافیست)، دانیال عرب‌زاده (طراح پوستر، لوگو، بروشور و موشن های تبلیغاتی)، فریبا جدیدی (تبلیغات فضای مجازی)، شهر ‌آشوب ‌مفتاحی (مدیر هماهنگی)، نسترن ‌اسکندرپور (روابط عمومی) دیگر عواملی هستند که در این پروژه حضور دارند.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت نمایش می‌توانند به سایت تیوال مراحعه کنند.
مطالب مرتبط

نظر دو هنرمند درباره نمایش «هیدن»

نظر دو هنرمند درباره نمایش «هیدن»

علیرضا کوشک‌جلالی و سعید اسدی شب گذشته به تماشای نمایش «هیدن» نشستند و گفتند خون جدیدی در رگ‌های تئاتر ایران جاری شد و این نمایش باید در عرصه بین‌المللی نیز حضوری پر رنگ داشته باشد.

|

فراخوان هفدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی منتشر شد

فراخوان هفدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی منتشر شد

فراخوان هفدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی به دبیری اتابک نادری، از سری برنامه‌های بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع)، با محوریت اجرای عمومی آثار نمایشی در دهه کرامت 1403 منتشر شد.

|

کارگردان و بازیگر جوان نمایش «من نوید نیستم!»:

علی خوشرو: خود بودن، چالش اصلی این روزهای ماست
کارگردان و بازیگر جوان نمایش «من نوید نیستم!»:

علی خوشرو: خود بودن، چالش اصلی این روزهای ماست

سیدعلی خوشرو، کارگردان و بازیگر 20 ساله نمایش «من نوید نیستم!» که این روزها در کافه‌تریای چهارسو تئاتر شهر اجرا می‌شود، می‌گوید یکی از چالش‌های اصلی در زندگی هر آدمی، دور شدن از اصل خود است که می‌تواند بسیار آسیب‌زا باشد.

|

«گناه مشترک» به صحنه می‌آید

«گناه مشترک» به صحنه می‌آید

ماهیار چرمچی، پس از تجربه هنری و ادبی در عرصه‌های نقاشی، فیلم کوتاه و شعر، نمایش «گناه مشترک» را با مضمونی زنانه و نگاهی روانشناسانه، روی صحنه خواهد آورد.

|

داوران «شب عکس تئاتر» معرفی شدند

داوران «شب عکس تئاتر» معرفی شدند

حمید جبلی، سیف‌الله صمدیان، محمود کلاری، سیامک زمردی مطلق و هادی نوید به‌عنوان داوران بخش مسابقه نخستین جشنواره «شب عکس تئاتر» معرفی شدند.

|

نظرات کاربران