در حال بارگذاری ...

مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ و هنر تمدید شد

مهلت نام‌نویسی بیمه تکمیلی ویژه اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت تا اول مهر سال ۱۴۰۲ تمدید شد.

به گزارش ایران تئاتر، با توجه به تقاضای زیاد اعضایی که تاکنون موفق به ثبت‌نام و بهره‌مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی نشده‌اند، مهلت نام‌نویسی بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان، روزنامه‌نگاران و فعالان قرآن و عترت عضو صندوق اعتباری هنر که از ۱۸ شهریور در سراسر کشور آغاز شده است، تا پایان روز شنبه اول مهر تمدید شد.

اعضای صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور می توانند با مراجعه به پیام‌رسان اختصاصی صندوق اعتباری هنر به نشانی app.honarcredit.ir و سایت صندوق اعتباری هنر Profile.honarcredit.ir نسبت به ثبت‌نام و بهره‌مندی از خدمات بیمه تکمیلی اقدام کنند.

متقاضیان جدید می‌توانند با انتخاب یکی از طرح‌ها (امید، آرامش و رفاه)، افراد تحت تکفل خود را نیز در همان طرح ثبت‌نام کنند. ضمن اینکه مهلت یاد شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

قرارداد بیمه تکمیلی برای اعضای صندوق اعتباری هنر که از طرح بیمه درمان تکمیلی استفاده می‌کنند، از تاریخ اول مهر سال ۱۴۰۲ تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۳ برقرار خواهد بود.
مطالب مرتبط

معاون اعضای صندوق اعتباری هنر خبر داد

بیش از دوهزار هنرمند به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شدند
معاون اعضای صندوق اعتباری هنر خبر داد

بیش از دوهزار هنرمند به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شدند

مسلم کریمی، معاون اعضای صندوق اعتباری هنر از معرفی دوهزار و ۲۰۰ نفر از اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه سراسر کشور به سازمان تأمین اجتماعی خبر داد و گفت بر این باوریم بهره‌مندی اعضا از خدمات بیمه تأمین اجتماعی، سبب ایجاد انگیزه و دلگرمی برای ادامه فعالیت آن‌ها به‌خصوص در شرایط سخت ...

|

با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری

مراسم یادبود فهیمه راستکار برگزار شد
با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری

مراسم یادبود فهیمه راستکار برگزار شد

مراسم یادبود فهیمه راستکار با حضور گلچهره سجادیه، بهرام شاه محمدلو، راضیه برومند، ایرج راد، بیوک میرزایی، سوسن مقصودلو، رسول نجفیان، کاظم هژیر آزاد، فرزانه نشاط‌خواه جمعه سوم آذر در خانه تئاتر برگزار شد.

|

اکبر احمدی درگذشت

اکبر احمدی درگذشت

اکبر احمدی که سابقه بازی در مجموعه‌های تلویزیونی «ولایت عشق»، «مختارنامه»، «شاهگوش»، «دندون طلا»، «سرزمین کهن» و «سلمان فارسی» را داشت، نیمه‌شب پنجشنبه دوم آذر، بر اثر عارضه قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران، چشم از جهان فروبست.

|

نظرات کاربران