در حال بارگذاری ...
نمایش «آرتیست» در وست‌اِند لندن اجرا خواهد شد

اقتباس تئاتری از فیلم برنده اسکار

بازیگران نمایش «آرتیست» که اقتباسی است از فیلمی به همین نام و برنده پنج جایزه اسکار، مشخص شدند.

به گزارش ایران تئاتر، رابی فیرچایلد، بازیگر نامزد جایزه تونی، در اقتباسی تئاتری از فیلم «آرتیست»، نقش ژرژ والنتین، بازیگر سینمای صامت را اجرا خواهد کرد.

گری ویلموت، نقش آل زیمر و برایانا کریگ، نقش پپی میلر را در این فیلم بازی خواهند کرد.

لینزی فرنتینو و درو مک‌اونی، نمایشنامه را نوشته‌اند و درو مک‌اونی، کارگردانی نمایش را انجام می‌دهد.

«آرتیست» در سالن رویال پلیموت در وست اِند لندن، از یازدهم تا بیست و پنجم ماه مه سال 2024 (22 اردیبهشت تا 5 خرداد، 1403) اجرا خواهد شد.

فیلم «آرتیست»، ساخته میشل آزاناویسوس و محصول کشور فرانسه، برنده پنج جایزه اسکار در سال 2011 شد. «آرتیست»، داستان صنعت سینما در سال‌های 20 قرن 20 میلادی است. یک بازیگر سینمای صامت به نام ژرژ والنتین روزی به طور اتفاقی با زنی به نام پپی میلر آشنا می‌شود که برای تست بازیگری آمده است. والنتین گروه کارگردانی را وادار می‌کند که او را قبول کنند. آن‌ها به زوج هنری خوبی تبدیل می‌شوند و در دنیای واقعی هم رابطه‌ عاطفی بین‌شان شکل می‌گیرد.

منبع: تیه‌تر مانیا
مطالب مرتبط

بازی یان مک‌کلن در اقتباسی تازه‌ از اثر شکسپیر

گاندولف، هنری ششم می‌شود
بازی یان مک‌کلن در اقتباسی تازه‌ از اثر شکسپیر

گاندولف، هنری ششم می‌شود

یان مک‌کلن، بازیگر مشهور و باسابقه سینما و تئاتر که با بازی در نقش گاندولف در سه گانه «ارباب حلقه ها» به بازیگری مطرح و بنام نزد مخاطبان جهانی تبدیل شد، در نمایش «هنری ششم» در «وست اند» روی صحنه خواهد رفت.

|

در «وست اند» لندن روی صحنه خواهد رفت

«شاه لیر» به روایت کنت برانا
در «وست اند» لندن روی صحنه خواهد رفت

«شاه لیر» به روایت کنت برانا

کنت برانا، بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر، که تاکنون بسیاری از آثار شکسپیر را روی صحنه و در عرصه تصویر کارگردانی کرده است، پاییز امسال، تراژدی «شاه لیر» را در سالن وایندهم در «وست اند» لندن روی صحنه خواهد آورد.

|

نظرات کاربران