در حال بارگذاری ...

داوران بخش نمایشنامه‌نویسی جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول معرفی شدند

حمید صادق جولا، دبیر پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول، هیئت داوران بخش نمایشنامه نویسی این دوره از جشنواره را معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در خوزستان، حمید صادق جولا، دبیر پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول طی احکامی جداگانه شهرام کرمی و ساسان شکوریان را به عنوان اعضای هیئت داوران بخش نمایشنامه‌نویسی این رویداد هنری منصوب کرد.

شهرام کرمی، کارشناس ارشد کارگردانی و کارشناس ادبیات نمایشی از تهران است که نمایشنامه‌نویسی، کارگردانی، تدریس تئاتر، مدیریت در حوزه‌های مختلف تئاتر کشور و دبیری و داوری جشنواره‌های تئاتر ملی بخشی از سوابق هنری او به شمار می‌رود.

ساسان شکوریان، کارشناس فرهنگی هنری از بهبهان است که پژوهش، تالیف، کارگردانی تئاتر، داوری جشنواره های تئاتر، تدریس و مدیریت آموزشگاه تئاتر، عضویت در هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی خوزستان و دبیری جشنواره‌های تئاتر بخشی از فعالیت‌های نمایشی اوست.

بیش از چهل و پنج نمایشنامه به بخش نمایشنامه‌نویسی پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول ارسال شده است که توسط هیئت داوران مورد بررسی و داوری قرار خواهند گرفت.

پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول با موضوع «حال خوش کودکی ،فصل خوش زندگی » به دبیری حمید صادق جولا از ۲۳ الی ۲۶ آبان ۱۴۰۲ در سه بخش تئاتر صحنه‌ای، نمایشنامه‌نویسی و تئاتر خیابانی به میزبانی شهرستان دزفول برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

کارگاه‌های آموزشی و جدید خانه تئاتر اعلام شد

کارگاه‌های آموزشی و جدید خانه تئاتر اعلام شد

کارگاه‌های تخصصی نمایشنامه‌نویسی و اقتباس، شخصیت‌شناسی و کالبدشکافی شخصیت‌های دراماتیک برای بازی و دوره‌ نمایشنامه‌نویسی «قدم به قدم» عناوین جدید آموزشی خانه تئاتر هستند.

|

«آنتیگونه» دوباره به صحنه می‌آید

«آنتیگونه» دوباره به صحنه می‌آید

نمایش «آنتیگونه» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا آگاه و تهیه‌کنندگی سجاد افشاریان برای مدت محدودی به صحنه عمارت‌ نوفل‌لوشاتو بازمی‌گردد.

|

آمار فروش نمایش‌های تئاتر شهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا 17 آذر اعلام شد

«فردریک» در آستانه نیم‌میلیاردی شدن
آمار فروش نمایش‌های تئاتر شهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا 17 آذر اعلام شد

«فردریک» در آستانه نیم‌میلیاردی شدن

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به‌صحنه‌رفته در مجموعه تئاتر شهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه 17 آذر 1402 مشخص شد. طبق آمار منتشرشده نمایش «فردریک» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی در تالار اصلی تئاتر شهر توانسته به فروش 458 میلیون و 896 هزارتومانی برسد.

|

«ظلم‌آباد» روی صحنه رفت

«ظلم‌آباد» روی صحنه رفت

«ظلم‌آباد» به نویسندگی و کارگردانی کامران اقتداری از 16 آذر در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفت.

|

نظرات کاربران