در حال بارگذاری ...
همزمان با انتشار جدول جشنواره

داوران نخستین جشنواره نقالی و روایتگری سیلک معرفی شدند 

همزمان با انتشار جدول زمان‌بندی برنامه‌های نخستین جشنواره نقالی و روایتگری سیلک، داوران بخش مسابقه این رویداد معرفی شدند.

به گزارش ایران تئاتر، همزمان با انتشار جدول زمان‌بندی برنامه‌های نخستین جشنواره نقالی و روایتگری سیلک، مسعود نوری‌فرد، دبیر این رویداد، طی احکامی حسین ظاهری، داریوش نصیری و مهدی صفاری‌نژاد را به‌عنوان داوران بخش مسابقه نخستین جشنواره نقالی و روایتگری سیلک منصوب کرد.

متن حکم داوران بخش مسابقه جشنواره نقالی و روایتگری سیلک به این شرح است:

«به نام خداوند جان و خرد
نقالی هنر باز‌زنده‌سازی تاریخ و روایت آن در زندگی معاصر است به گونه‌ای که مخاطب امروزی گمان کند در دل تاریخ گام نهاده است.
جناب آقایان حسین ظاهری، داریوش نصیری و مهدی صفاری‌نژاد
با عنایت به تخصص و دانش والای شما در زمینه هنرهای نمایشی و پیشینه فرهنگی هنری شما که می‌تواند مایه دلگرمی و پشتوانه‌ای برای ما در مسیر پیش‌رو باشد، بدین‌روی شما را به‌عنوان داور نخستین جشنواره نقالی و روایتگری سیلک منصوب می‌کنیم.
امید است با توجه به شناخت شما از هنر فاخر نقالی در انتخاب آثار برگزیده ما را یاری کنند.»

نخستین جشنواره نقالی و روایتگری سیلک از ۲۰ الی ۲۶ آبان در منطقه فرهنگی کاشان برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

چهار نمایش تازه در تماشاخانه‌ ایرانشهر به صحنه می‌آیند

چهار نمایش تازه در تماشاخانه‌ ایرانشهر به صحنه می‌آیند

چهار نمایش «توافق‌نامه» به کارگردانی کوروش سلیمانی، «خانم آقای جورج کلونی» به کارگردانی مونا صوفی، «بهار پراگ» به کارگردانی آرش سنجابی و «همکارها» به کارگردانی پریسا محمدی‌آذر و دی‌ سال جاری در تماشاخانه‌ ایرانشهر به صحنه خواهند رفت. 

|

با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری

مراسم یادبود فهیمه راستکار برگزار شد
با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری

مراسم یادبود فهیمه راستکار برگزار شد

مراسم یادبود فهیمه راستکار با حضور گلچهره سجادیه، بهرام شاه محمدلو، راضیه برومند، ایرج راد، بیوک میرزایی، سوسن مقصودلو، رسول نجفیان، کاظم هژیر آزاد، فرزانه نشاط‌خواه جمعه سوم آذر در خانه تئاتر برگزار شد.

|

نظرات کاربران