در حال بارگذاری ...
بیست‌و‌هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان اعلام کرد

پذیرش و ثبت تقاضای حضور در جشنواره آغاز شد

متقاضیان شرکت در بیست‌و‌هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان می‌توانند از هم‌اکنون نسبت به ثبت تقاضای حضور اقدام کنند.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، فرایند ثبت تقاضای حضور در جشنواره بیست‌وهشتم تئاتر کودک و نوجوان در تارنمای icy.theater.ir آغاز شد.

کارگردانان و متقاضیان حضور در بخش‌های «تئاتر خردسال»، «تئاتر کودک»، «تئاتر نوجوان«، «تئاتر خیابانی» و «مسابقه نمایشنامه‌نویسی» می‌توانند از هم‌اکنون با تکمیل فرم هر بخش و مطالعه دقیق فراخوان نسبت به ثبت درخواست حضور در جشنواره اقدام کنند.

آخرین‌مهلت انجام فرایند ثبت تقاضا در بخش‌های «تئاتر خردسال»، «تئاتر کودک»، «تئاتر نوجوان» و «تئاتر خیابانی» 5 دی‌ 1402 و آخرین‌مهلت برای انجام فرایند ثبت تقاضا در بخش مسابقه «نمایشنامه‌نویسی» اول دی‌ سال جاری اعلام‌ شده است.

مطابق گاه‌شمار جشنواره، معرفی آثار برگزیده مرحله اول مسابقه «نمایشنامه‌نویسی» 25 دی‌ و معرفی آثار برگزیده بخش‌های «صحنه‌ای» و «خیابانی» 5 دی‌ خواهد بود.

بیست‌و‌هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری امیر مشهدی‌عباس از اول تا ششم اسفند 1402 در شهر اردکان استان یزد برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

«سالومه» در تئاتر شهر نقد و بررسی شد

آشنایی تماشاگران با ژرفای زبان فارسی
«سالومه» در تئاتر شهر نقد و بررسی شد

آشنایی تماشاگران با ژرفای زبان فارسی

منتقدان در جلسه نقد و بررسی نمایش «سالومه»، نوشته و کار بابک پرهام که در کارگاه نمایش تئاتر شهر روی صحنه است، این اثر را به دلیل زبان و ادبیات به‌کار گرفته شده در آن و استفاده درست از شیوه مونولوگ، ستودند.

|

نظر دو هنرمند درباره نمایش «هیدن»

نظر دو هنرمند درباره نمایش «هیدن»

علیرضا کوشک‌جلالی و سعید اسدی شب گذشته به تماشای نمایش «هیدن» نشستند و گفتند خون جدیدی در رگ‌های تئاتر ایران جاری شد و این نمایش باید در عرصه بین‌المللی نیز حضوری پر رنگ داشته باشد.

|

فراخوان هفدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی منتشر شد

فراخوان هفدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی منتشر شد

فراخوان هفدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی به دبیری اتابک نادری، از سری برنامه‌های بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع)، با محوریت اجرای عمومی آثار نمایشی در دهه کرامت 1403 منتشر شد.

|

کارگردان و بازیگر جوان نمایش «من نوید نیستم!»:

علی خوشرو: خود بودن، چالش اصلی این روزهای ماست
کارگردان و بازیگر جوان نمایش «من نوید نیستم!»:

علی خوشرو: خود بودن، چالش اصلی این روزهای ماست

سیدعلی خوشرو، کارگردان و بازیگر 20 ساله نمایش «من نوید نیستم!» که این روزها در کافه‌تریای چهارسو تئاتر شهر اجرا می‌شود، می‌گوید یکی از چالش‌های اصلی در زندگی هر آدمی، دور شدن از اصل خود است که می‌تواند بسیار آسیب‌زا باشد.

|

نظرات کاربران