در حال بارگذاری ...
تعویق بلیت‌فروشی نمایش

بازیگر «کشتی شیطان» روی صحنه آسیب دید

نمایش «کشتی شیطان» به کارگردانی حامد وکیلی به دلیل آسیب‌دیدگی علی صبوری، بازیگر این اثر نمایشی با دو روز تعویق به صحنه خواهد رفت.

به گزارش ایران‌تئاتر، نمایش «کشتی شیطان» به‌تهیه‌کنندگی آزاده نظری، کارگردانی حامد وکیلی و نویسندگی امید طاهری از ۲۵ آبان روی صحنه رفت.

آزاده نظری، تهیه‌کننده این اثر با اشاره به آسیب‌دیدگی بازیگر نمایش گفت: «علی صبوری، شب گذشته در صحنه پایانی دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه پا شد. البته خوشبختانه آسیب‌دیدگی جدی نیست.»

او ادامه داد: «این بازیگر برای درمان و امکان اجرای مجدد باید دور روز تحت درمان باشد، از این رو دو شب اجرای «کشتی شیطان» به تعویق خواهد افتاد و بلیت‌های فروخته‌شده به روزهای پنجشنبه و جمعه انتقال پیدا کرده است.»

نظری افزود: «البته علی صبوری با وجود آسیب‌دیدگی و درد شدید به احترام تماشاگران در پایان کار مقابل تماشاگران حاضر شد و از تماشاگران برای حضورشان تشکر کرد.»

در خلاصه داستان این نمایش که یک کمدی است، می‌خوانیم: «دریاسالار کریستفر بار کلمبوس معروف به کریستف کلمب با کشتی معروف خودش سانتاماریا به قصد کشف مسیر تازه‌ای به هند راهی اقیانوس شد که ...»

آرش نوذری، مهدی آقایی، پرویز زیدی، تکتم اخجوانی و حامد وکیلی دیگر بازیگران این نمایش هستند.

«کشتی شیطان» آبان و آذر 1402 ساعت 19 در سالن عرفان (رزا) میزبان مخاطبان تئاتر است.
مطالب مرتبط

کارگردان نمایش «زیرزمینی‌ها» مطرح کرد

حامد وکیلی: در تئاتر فرصت اشتباه نیست
کارگردان نمایش «زیرزمینی‌ها» مطرح کرد

حامد وکیلی: در تئاتر فرصت اشتباه نیست

حامد وکیلی کارگردان نمایش «زیرزمینی‌ها» می‌گوید تئاتر چون زنده است فرصت اشتباه نداری، نفس تماشاگر در صحنه جاری است و احساسش را در همان لحظه دریافت می‌کنی. سختی‌های تئاتر هم بسیار شیرین‌ است.

|

نظرات کاربران