در حال بارگذاری ...

چهار نمایش تازه در تماشاخانه‌ ایرانشهر به صحنه می‌آیند

چهار نمایش «توافق‌نامه» به کارگردانی کوروش سلیمانی، «خانم آقای جورج کلونی» به کارگردانی مونا صوفی، «بهار پراگ» به کارگردانی آرش سنجابی و «همکارها» به کارگردانی پریسا محمدی‌آذر و دی‌ سال جاری در تماشاخانه‌ ایرانشهر به صحنه خواهند رفت. 

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی تماشاخانه‌ ایرانشهر، چهار نمایش «توافق‌نامه»، «خانم آقای جورج کلونی»، «بهار پراگ» و «همکارها» آذر و دی‌ سال جاری در تماشاخانه‌ ایرانشهر به صحنه خواهند رفت. 

نمایش «توافق‌نامه» نوشته‌ فیلیپ کلودل‌، ترجمه‌ شهلا‌ حائری‌ و به کارگردانی کوروش سلیمانی و با بازی (به ترتیب حضور درصحنه) بهنام تشکر، کورش سلیمانی‌ و رامین‌ ناصرنصیر از روز چهارشنبه ۲۲ آذر ساعت ۲۰ اجراهای خود را در سالن ناظرزاده‌‌ کرمانی آغاز می‌کند.

نمایش «بهار پراگ» به نویسندگی و کارگردانی آرش سنجابی و با بازی (به ترتیب حضور درصحنه) مهناز افتاده‌نیا، آوا گنجى، سوگند صدیقى، پویا امینى، رها حاجى‌زینل، راد پورجبار، مهرداد آبجار، میثم نیکخواه، نسیم اسدپور، آرش سلیمانى‌ از روز چهارشنبه ۲۲ آذر ساعت ۱۸ در سالن ناظرزاده‌ کرمانی به صحنه خواهد رفت.

سالن استاد سمندریان تماشاخانه‌ ایرانشهر نیز میزبان دو نمایش «خانم آقای جورج کلونی» نوشته‌ متین ایزدی به کارگردانی مونا صوفی و «همکارها» نوشته‌ جان هاج، ترجمه‌ معین محب علیان و کارگردانی پریسا محمدی خواهد بود.

نمایش «خانم آقای جورج کلونی» با بازی بهنام شرفی، میترا رفیع، نفس بازغی، ماهان‌ عبدی، مونا صوفی، الکس‌ مرام از دوشنبه ۲۷ آذر ساعت ۲۰:۱۵ و نمایش «همکارها» با بازی رامین سیار دشتی، محمدصادق ملک، وحید نفر، ریحانه سلامت، محمد نیازی، سحر واثق، سیامک ادیب، مصطفی احدی، شهرام آذرمهر، حمید باهوش، آذین فهیمی، نگین بخشی‌پور، بهرام شادانفر، علیرضا امیر یزدگرد، مهران مرادی، سجاد شاه‌قلی، محمدجواد عارف‌اصیل، سوزان عمرانی، علی کرمانی از چهارشنبه ۲۲ آذر و در ساعت ۱۸ اجرا خواهند شد.

علاقه‌مندان به تهیه‌ اینترنتی بلیت‌های این چهار نمایش می‌توانند به سایت تماشاخانه‌ ایرانشهر و یا سامانه‌ تیوال مراجعه کنند.
مطالب مرتبط

گفت‌وگو با احسان ملکی، کارگردان «ما هم مردمی بودیم»

اجرایی سوررئال از متنی رئالیستی در فضایی هندسی
گفت‌وگو با احسان ملکی، کارگردان «ما هم مردمی بودیم»

اجرایی سوررئال از متنی رئالیستی در فضایی هندسی

احسان ملکی، کارگردان نمایش «ماهم مردمی بودیم» که پس از جشنواره تئاتر فجر در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته است، می‌گوید دکور ما در فضایی هندسی شکل گرفته است و با توجه به اینکه طراح صحنه، دکور را هندسی دیده بود، من نیز به عنوان کارگردان در کنار متن رئالیستی و حتی ...

|

نگاهی به نمایش «تاری»

اندامِ معلق
نگاهی به نمایش «تاری»

اندامِ معلق

علیرضا نراقی: اجرا یک اندام است؛ شاید مقاوم و خوشتراش؛ شاید هم نخراشیده و معوج؛ گاه در سلامت و صلابت و اعتماد؛ گاه در بیماری، تزلزل و تردید. اما اندام، اندام است و البته پسند این اندام به سلامت و ...

|

نظرات کاربران