در حال بارگذاری ...

نمایش «هفتادوسه» در برج میلاد روی صحنه می‌رود

نمایش «هفتادوسه» به کارگردانی مسعود اسماعیلی در ایام شهادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها از ۲۴ آذر در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایران‌تئاتر، نمایش «هفتادوسه» عنوان نمایشی است به نویسندگی سیدمرتضی هاشمی و مسعود اسماعیلی و کارگردانی مسعود اسماعیلی که از ۲۴ تا ۲۸ آذر در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه می‌رود.

گروه فرهنگی هنری «مسلم» در بیست‌وسومین سال فعالیت و چهاردهمین اثر فاطمی خود با نوانمایش «هفتادوسه» در ایام شهادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها میزبان علاقه‌مندان به تئاتر آیینی خواهد بود.

نمایش تاریخی «هفتادوسه» حکایت جوان تازه مسلمانی است که برای رسیدن به دختر موردعلاقه‌اش به هزار دینار نیازمند است، او به امید دست یافتن به این مبلغ سنگین به جرگه سربازان خلیفه می‌پیوندد و درگیر ماجراهایی می‌شود تا به مهر و مهریه‌اش برسد اما...

این اثر نمایشی به همراهی گروه ۶۰ نفره‌ نوا از ۲۴ تا ۲۸ آذر در دو سئانس و در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه می‌رود.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت http://app.moslemgroup.ir مراجعه کنند.
مطالب مرتبط

نمایش «2424» از زبان هنرمندانی که به تماشای آن نشستند

نمایش «2424» از زبان هنرمندانی که به تماشای آن نشستند

نمایش 2424 به کارگردانی و نویسندگی «زری اماد» تاکنون میزبان هنرمندانی چون گلاب آدینه، امرالله احمدجو، تاجبخش فنائیان، ناصر ممدوح، محمدحسین لطیفی، حسین مسافر آستانه، شهرام گیل‌آبادی و دیگر هنرمندان عرصه تئاتر، سینما، تلویزیون بوده است.

|

جزئیات ششمین جشنواره نقالان علوی تشریح شد

جزئیات ششمین جشنواره نقالان علوی تشریح شد

نشست خبری ششمین جشنواره سراسری نقالان علوی برگزار و اعلام شد که این جشنواره امسال دارای دبیرخانه دائمی شده است. همچنین در این نشست از گسترش حوزه جغرافیایی این رویداد به شکل بین‌المللی خبر داده شد.

|

نظرات کاربران