در حال بارگذاری ...
((با سلام. فعلا منتشر نشود)) اجراها تا دو سال دیگر ادامه دارد

تور شهربه شهر نمایش «هری پاتر و فرزند نفرین‌شده» در آمریکای شمالی

تور شهر به شهر نمایش «هری پاتر و فرزند نفرین‌شده» در شهر شیکاگو و در سالن جیمز ام.ندرلندر روز دهم سپتامبر(۱۹ آذر ماه ) آغاز شد و تا اول فوریه (۱۳ بهمن) سال ۲۰۲۵ ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایران تئاتر، اجرای نمایش «هری پاتر و فرزند نفرین‌شده» در شیکاگو و در روز دهم سپتامبر (19 آذر) آغاز شد و تا اول فوریه (13 بهمن) سال 2025 ادامه خواهد داشت.

نخستین بار نمایش «هری پاتر و فرزند نفرین‌شده» در سال 2018 و در سالن لیریک تیه‌تر  در «برادوی» به عنوان نمایشی دو قسمتی اجرا شد. اما سال 2021 به عنوان تک نمایش روی صحنه رفت و از آن پس به صورت تک نمایش به اجراهایش ادامه داد.

 «هری پاتر و فرزند نفرین‌شده» براساس داستانی از جی.کی. رولینگ و جک تورن و جان تیفانی، نمایشی برنده جایزه تونی است که  داستان آن نوزده سال پس از نجات دنیای جادوگری توسط هری، ران و هریمون اتفاق می‌افتد، در دورانی که  آلبوس پسر هری با پسر دارکو مالفوی، اسکورپلاس دوست شده است.هری پاتر کارمندی در وزارت جادو است، ولی هنوز با سیاهی‌های گذشته درگیر است، او ازدواج کرده است و صاحب دو فرزند است، آلبوس پسر کوچکش شباهت زیادی با هری دارد، ولی با پسر دراکو مالفوی، پسری که در نوجوانی با هری دشمن بوده است، دوست می‌شود و آنها تصمیم می‌گیرند با سفر در زمان، یکی از دوستان هری را که سال‌ها پیش در یک مسابقه‌ی جادوگری کشته شده است  نجات بدهند.

کارگردانی نمایش را جان تیفانی برعهده دارد و «هری پاتر و فرزند نفرین شده» هشتمین داستان از ماجراهای هری پتار است. استیون هاگتس به عنوان طراح حرکت، کریستین جونز به عنوان طراح صحنه، کاترینا لینزی به عنوان طراح لباس، ایموگن هیپ به عنوان آهنگساز و تنظیم‌کننده با این گروه همکاری می‌کند.

منبع:واتس آن استیج
مطالب مرتبط

با «نمایش مادر»

جسیکا لنگ به برادوی می‌رود
با «نمایش مادر»

جسیکا لنگ به برادوی می‌رود

جسیکا لنگ، بازیگر برنده جایزه‌های تونی و اسکار که با فیلم «کینگ کونگ» در سال 1976 به شهرت رسید، نقش اصلی «نمایش مادر» را که سال آینده در برادوی نیویورک به صحنه خواهد رفت، بازی می‌کند.

|

اجرای نمایشنامه جان پاتریک شانلی در برادوی

نوه الیا کازان بازیگر نمایش‌ «تردید» شد
اجرای نمایشنامه جان پاتریک شانلی در برادوی

نوه الیا کازان بازیگر نمایش‌ «تردید» شد

زویی کازان به گروه بازیگران نمایش «تردید: یک حکایت تمثیلی»، به نویسندگی جان پاتریک شانلی و کارگردانی اسکات الیس پیوست که فوریه 2024 (بهمن و اسفند ۱۴۰۲) در برادوی روی صحنه خواهد رفت.

|

نظرات کاربران