در حال بارگذاری ...

مدیر دبیرخانه پانزدهمین جشنواره سراسری پودس معرفی شد

محمدرضا صفری مدیر دبیرخانه پانزدهمین جشنواره سراسری پودس شد.

به گزارش ایران تئاتر، با حکم امیرحسین شفیعی، دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری پودس، محمدرضا صفری به‌عنوان مدیر دبیرخانه این رویداد هنری معرفی شد.

محمدرضا صفری متولد ۱۳۶۹ تهران است. او بازیگری و کارگردان تئاتر و تلویزیون را از سال ۸۲ آغاز کرد و در نمایش‌هایی چون «خاتون»، «نخل میثم»، «رام کردن زن سرکش»، «زن پارسا»، «دوستت دارم با صدای آهسته»، «مبارک و خاتون پرده‌نشین» و «شهرآشوب» و... همکاری داشته است.

صفری دارای مدرک کارشناسی کارگردانی سینماست. او مسئول امور اداری انجمن هنرهای نمایشی استان تهران از سال ۱۴۰۰ تاکنون بوده و دو دوره مدیریت دبیرخانه جشنواره تئاتر استان تهران را بر عهده داشته است. او مسئول کانون تئاتر خیابانی استان تهران، خبرنگار سایت ایران تئاتر در استان تهران، عضو ستاد اجرایی چهل‌ویکمین جشنواره تئاتر فجر و عضو اصلی انجمن علمی و نمایش دانشگاه نبی اکرم (ص) نیز بوده است.

براساس فراخوان پانزدهمین جشنواره سراسری پودس، فارغ‌التحصیلان سراسر کشور که بیش از یک سال از فارغ التحصیلی‌شان نگذشته باشد، می‌توانند در بخش تئاتر صحنه‌ای (اجرا مبتنی بر متن و اجرای مبتنی بر فرم) و بخش نمایشنامه‌ این جشنواره شرکت کنند و آثار خود را تا هشتم دی به دبیرخانه جشنواره به شماره ۰۹۱۹۲۵۹۱۱۳۹ و  نشانی https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGFX4Va-TSkDJlh82rvmrGjHjOWJsh2_ro55bQai9JeBAtTA/viewform  ارائه کنند تا ۱۵ دی مورد ارزیابی و داوری قرار گیرد.

بر اساس گاه‌شمار جشنواره، آثار راه‌یافته به پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر دانشجویی «پودس» به دبیری امیرحسین شفیعی از ۱۹ تا ۲۲ دی در سالن‌های معتبر تهران برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

کارگردان حاضر در بخش صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر

حسین اسدی: عشق وجه بارز نمایش «کهته» است
کارگردان حاضر در بخش صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر

حسین اسدی: عشق وجه بارز نمایش «کهته» است

حسین اسدی، کارگردان نمایش «کهته» که در بخش تازه‌ها حضور یافته می‌گوید تمامی آثار بخش مسابقه با هم ارزیابی و داوری می‌شوند و این شاید خیلی منصفانه نباشد، چراکه برخی از آثار بخش مرور تاکنون در چند تماشاخانه به روی صحنه رفته‌اند و آثاری که مثل ما برای جشنواره آماده شده‌اند، ...

|

گفت‌وگو با کارگردان حاضر در بخش صحنه‌­ای جشنواره تئاتر فجر

«خانه‌­های اجاره‌­ای»، تلاشی دراماتیک از مواجهه یک زن با رنج های زندگی است
گفت‌وگو با کارگردان حاضر در بخش صحنه‌­ای جشنواره تئاتر فجر

«خانه‌­های اجاره‌­ای»، تلاشی دراماتیک از مواجهه یک زن با رنج های زندگی است

مازیار رفعتی، کارگردان نمایش «خانه‌­های اجاره‌­ای» معتقد است شخصیت اصلی نمایش او زنی بانام «مستوره» است که در دنیای مردانه برای ایجاد صلح می­‌جنگد تا شرایط زندگی‌­اش را بهبود بخشد. درون‌مایه نمایش، تلاشی دراماتیک و نمایشی از مواجهه مستوره با دردهای زندگی است.

|

امشب «چاپلین» پا به صحنه می‌گذارد

امشب «چاپلین» پا به صحنه می‌گذارد

نمایش «چاپلین» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی مهران رنج‌بر که پرتره‌ای از زندگی «چارلی چاپلین» بازیگر مطرح سینمای صامت جهان است، در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

|

تمدید اجرای «هاله»

تمدید اجرای «هاله»

نمایش «هاله» به نویسندگی و کارگردانی بهنام رضایی در عمارت نوفل‌لوشاتو تمدید شد.

|

نظرات کاربران