در حال بارگذاری ...

بازیگران نمایش «از نظر سیاسی بی‌ضرر» به کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی معرفی شدند

گروه اجرایی و بازیگران نمایش «از نظر سیاسی بی‌ضرر»، تازه‌ترین اثر ابراهیم پشت‌کوهی معرفی شدند.

به گزارش ایران تئاتر، ابراهیم پشت‌کوهی، تازه‌ترین نمایش خود را که «از نظر سیاسی بی‌ضرر» نام دارد، با بازی اتابک نادری، وحید آقاپور، گاتا عابدی، مرضیه صدرایی، یاشار نادری، فهیمه موسوی نیارکی، سامان کرمی، رضا آرامش، مهسا رضازاده، بهزاد قزل‌باش، متین بهشتی، مسعود بهشتی و سام جانملکی روی صحنه می‌برد.

«از نظر سیاسی بی‌ضرر»، اولین نمایش کمدی ابراهیم پشت‌کوهی است که بهمن و اسفند 1402 در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

پشت‌کوهی که نمایش‌های «مثل آب برای شکلات» و «آخرین انار دنیا» را با اقتباس از ادبیات داستانی جهان نوشته و اجرا کرده است، این بار سراغ یک رمان ایرانی رفته و داستان «مامور مرگ‌های غیر اتفاقی»، نوشته حسام حیدری را که نشر چشمه منتشر کرده، دستمایه اقتباس کار جدیدش قرار داده است.

در خلاصه داستان این اثر که ماجراهای آن در فضایی فانتزی اتفاق می‌افتد، آمده است: «زینال غیر بندری، یک قاتل حرفه‌ای با تجربه است اما در بنگاه قتلی کار می‌کند که دو ماه است کسی برای سفارش قتل به آن زنگ نزده و این بیکاری، زینال را حسابی عصبی کرده است...»

حسن جودکی (مدیرتولید)، ابراهیم پشت‌کوهی و علی تهرانچی (طراح صحنه)، ابراهیم پشت‌کوهی (طراح لباس)، شقایق برهمتی (طراح گریم)، مهسا رضازاده (دستیار کارگردان)، بهرنگ عباسپور (آهنگساز)، بهرنگ عباسپور، پویا شمالی، ایلیا ذاکری، مقداد اسفندی، آرتین فقیه و متین مهرعلی (نوازندگان) و محمد لهاک (مدیر روابط عمومی و تبلیغات)، دیگر عوامل این اثر نمایشی هستند.
مطالب مرتبط

گفت‌وگو با احسان ملکی، کارگردان «ما هم مردمی بودیم»

اجرایی سوررئال از متنی رئالیستی در فضایی هندسی
گفت‌وگو با احسان ملکی، کارگردان «ما هم مردمی بودیم»

اجرایی سوررئال از متنی رئالیستی در فضایی هندسی

احسان ملکی، کارگردان نمایش «ماهم مردمی بودیم» که پس از جشنواره تئاتر فجر در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته است، می‌گوید دکور ما در فضایی هندسی شکل گرفته است و با توجه به اینکه طراح صحنه، دکور را هندسی دیده بود، من نیز به عنوان کارگردان در کنار متن رئالیستی و حتی ...

|

نظرات کاربران