در حال بارگذاری ...
با حضور هنرمندان در مرکز توانبخشی جانبازان مشهد

زنگ آغاز چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج نواخته شد

آیین آغازین چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج، با حضور هنرمندان، در مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی امام خمینی (ع) مشهد برگزار شد.

به گزارش ایران‌تئاتر، چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج با عنوان «سودای عشق» به دبیری سعید نجفیان و همت سازمان بسیج هنرمندان کشور، صبح امروز (بیستم دی) در محل مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی امام خمینی(ع) مشهد مقدس، آغاز شد و از بعدازظهر، اجراهای صحنه‌ای و خیابانی‌اش را پیش چشم مخاطبان خواهد آورد. 

در این مراسم نمادین، هنرمندان و داوران جشنواره از جمله فرهاد قائمیان، خیرالله تقیانی‌پور، جلیل فرجاد، داریوش نصیری، محمد لارتی و سعید نجفیان و جمعی دیگر از دست‌اندرکاران جشنواره، در این آسایشگاه حضور پیدا کردند و به گپ‌وگفت با جانبازان، بیان خاطرات و گرفتن عکس یادگاری با آن‌ها پرداختند و با اهدای گل به آنها، لحظاتی باعث مسرت قلب‌شان شدند.

اجراهای روز اول جشنواره، بعدازظهر امروز ساعت 15 با نمایش «ثمرگل» از شهر خواف در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد آغاز می‌شود و سپس سه نمایش دیگر در ساعت‌های 17، 18:30 و 20 به ترتیب با عناوین «لاک‌پشت‌ها زیر زمین نفس می‌کشند»، «مراسم» و «وطن و تن‌ها» روی صحنه خواهند رفت. 

چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج از بیستم تا بیست‌وچهارم دی در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران