در حال بارگذاری ...
با حکم مدیر عامل

بنیاد رودکی دو مدیر جدید خود را شناخت

با حکم محمد الله‌یاری‌فومنی، مدیرعامل بنیاد رودکی مشاور ارشد و معاون آفرینش‌های فرهنگی هنری و مدیرروابط عمومی بنیاد رودکی منصوب شدند.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی، محمد الله‌یاری فومنی، مدیرعامل بنیاد رودکی در تازه‌ترین اقدامات خود در این بنیاد به دو مدیر جدید این مجموعه حکم داد.

مدیرعامل بنیاد رودکی سیدامیرعباس ستایشگر را به‌عنوان مشاور ارشد و معاون آفرینش‌های فرهنگی هنری این بنیاد منصوب کرد.

سید امیرعباس ستایشگر متولد ۱۳۵۸، دانش‌آموخته دوره کارشناسی موسیقی از دانشگاه سوره، دارای مدرک کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی و همچنین دکترای زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه خوارزمی است.

ستایشگر، مدیرعاملی انجمن موسیقی ایران، چندین دوره دبیر اجرایی جشنواره موسیقی فجر و دبیری بخش نسلی دیگر، دبیری بخش پژوهش، عضویت در هیئت انتخاب و داوری بخش موسیقی و رسانه را در ادوار مختلف این جشنواره برعهده داشته است.

همچنین او عضویت در هیئت مدیره مجمع صنفی ناشران موسیقی، انجمن موسیقی استان تهران و کانون پژوهشگران خانه موسیقی، دبیر هنری همایش «حافظ و موسیقی» و «عطار و موسیقی» را در کارنامه فعالیت‌های خود دارد.

مدیرعامل بنیاد رودکی از خدمات حسن سهرابی، معاون پیشین آفرینش های فرهنگی هنری قدردانی کرد.

همچنین محمد الله‌یاری فومنی، مدیرعامل بنیاد رودکی طی حکمی علیرضا پولاد را به عنوان مدیر روابط عمومی این بنیاد منصوب کرد.

در متن حکم او بر اهمیت برنامه‌ریزی و همکاری با بخش‌های مختلف و تعامل مناسب با رسانه‌ها و همچنین افزایش کیفی و انتشار به‌موقع اخبار بنیاد و ارتباط مؤثر با مخاطبان جهت دریافت نظرات و دیدگاه‌ها و تسهیل جریان همکاری‌های داخلی، بین المللی و دیپلماسی فرهنگی بنیاد رودکی و هدف‌گذاری در حوزه تولید محتوا برای آگاه‌سازی و فرهنگ‌سازی در فضای مجازی تأکید شده است.

علیرضا پولاد، دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم ارتباطات اجتماعی است که پیش از این مدیریت روابط عمومی برج آزادی، تالار وحدت و بنیاد رودکی در کارنامه کاری او دیده می‌شود.

مدیرعامل بنیاد رودکی همچنین از خدمات امید صدیق، مدیر پیشین روابط عمومی قدردانی کرد.
مطالب مرتبط

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ از بنیاد رودکی

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ از بنیاد رودکی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در بازدید از بنیاد رودکی، دستور لازم جهت بهینه‌سازی این مجموعه را برای پذیرایی شایسته‌تر از هنرمندان و علاقه‌مندان برنامه‌های هنری صادر کرد.

|

گفت‌وگو با کاظم نظری، مدیرکل هنر‌های نمایشی

از عملکرد شورای ارزشیابی و نظارت تا پای کار بودن مدیران تئاتری
گفت‌وگو با کاظم نظری، مدیرکل هنر‌های نمایشی

از عملکرد شورای ارزشیابی و نظارت تا پای کار بودن مدیران تئاتری

کاظم نظری با اشاره به عملکرد مثبت شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش و نبود نگاه شخصی و سلیقه‌ای در بررسی آثار، از پای کار بودن همه مدیران تئاتری سخن گفت.

|

مراسم یادبود زنده‌یاد «مجید فروغی» برگزار شد

مراسم یادبود زنده‌یاد «مجید فروغی» برگزار شد

مراسم یادبود مجید فروغی، فعال رسانه‌ای و مدیرروابط عمومی روز گذشته با حضور خانواده، جمعی از هنرمندان، بازیگران، مدیران و کارکنان معاونت امورهنری، اداره کل هنرهای نمایشی، انجمن هنرهای نمایشی ایران، اداره کل هنرهای تجسمی، دفتر موسیقی، بنیاد رودکی، دفتر آموزش، سازمان ...

|

نظرات کاربران