در حال بارگذاری ...
با حضور استاد دانشگاه پیستبورگ

وبینار تخصصی با موضوع «اجرا و علوم شناختی» برگزار می‌شود

وبینار تخصصی با موضوع «اجرا و علوم شناختی» به همت دفتر آموزش، پژوهش و انتشارات نمایش و با حضور استاد دانشگاه پیستبورگ برگزار می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، وبینار تخصصی با موضوع «اجرا و علوم شناختی» توسط پروفسور «بروس مکانکی» در مجموعه تئاترشهر برگزار می‌شود.

این وبینار تخصصی توسط دفتر آموزش، پژوهش و انتشارات نمایش و با حضور آنلاین پروفسور «بروس مکانکی» روز چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۰ در سالن مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود.

بروس مکانکی، استاد دانشگاه پیستبورگ و نویسنده کتاب‌های متعدد در حوزه مطالعات اجرا، اجرا و علوم شناختی از جمله تئاتر، اجرا و علوم شناختی، اجرا و شناخت است.

ورود به این وبینار برای حضور علاقه‌مندان آزاد است اما آشنایی مقدماتی با مبانی علوم شناختی الزامی است.
مطالب مرتبط

تازه‌ترین موضع‌گیری کاظم نظری درباره تجاوز به حریم تماشاخانه سنگلج

تازه‌ترین موضع‌گیری کاظم نظری درباره تجاوز به حریم تماشاخانه سنگلج

مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام کرد دو وزارت‌خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی، در جریان تخریب ساختمان کناری تماشاخانه سنگلج قرار گرفته‌اند و این موضوع حساس، به دقت و سرعت در حال پیگیری است.

|

نمایش خیابانی «لکه‌های پاک» در زنجان اجرا شد

نمایش خیابانی «لکه‌های پاک» در زنجان اجرا شد

نمایش خیابانی «لکه‌های پاک» که به ماجرای بمب‌گذاری عاشورای 73 در حرم مطهر امام رضا(ع) می‌پردازد، در روزهای ابتدایی اردیبهشت، میزبان مخاطبان زنجانی شد و در ادامه در مدرسه‌ها و دانشگاه‌های این شهر هم اجرا خواهد شد.

|

نظرات کاربران