در حال بارگذاری ...

گزارش آماری نمایش‌های تماشاخانه‌ ایرانشهر شد

آمار فروش و تعداد تماشاگران نمایش‌هایی که در نوبت اجرایی بهمن و اسفند ۱۴۰۲ در دو سالن‌ تماشاخانه‌ ایرانشهر روی صحنه رفتند، اعلام شد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی تماشاخانه‌ ‌ایرانشهر، آمار فروش و تعداد تماشاگران نمایش‌های «ما هم مردمی بودیم»، «ژیلت»، «یکی نبود یکی بود» و «از نظر سیاسی بی ضرر» که بهمن و اسفند سال 1402 در سالن‌های سمندریان و ناظرزاده‌ کرمانی‌ به صحنه رفتند، به تفکیک اجراها مشخص شد.

نمایش «ما هم مردمی بودیم» به کارگردانی احسان ملکی که از 29 بهمن در سالن سمندریان با ظرفیت ۱۵۰ تماشاگر و قیمت بلیت 150 و 180 هزار تومان روی صحنه رفت، با 24 اجرا تا تاریخ 25 اسفند و با میزبانی از 1589 تماشاگر، فروشی معادل 206 میلیون و 218 هزار تومان داشته است.

نمایش «ژیلت» به کارگردانی حسن جودکی که از 18 بهمن در سالن سمندریان با ظرفیت ۱۵۰ تماشاگر و قیمت بلیت 170 هزار تومان روی صحنه رفت، با ۳۲ اجرا تا تاریخ 25 اسفند توانست با میزبانی از 2038 تماشاگر به فروشی معادل 232 میلیون و 671 هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «یکی نبود یکی بود» به کارگردانی علی کوزه‌گر که از 20 بهمن در سالن ناظرزاده‌ کرمانی با ظرفیت ۲۱۲ تماشاگر و قیمت بلیت 200 هزار تومان روی صحنه رفت، با 31 اجرا تا تاریخ 25 اسفند توانست با میزبانی از 4491 تماشاگر به فروش 771 میلیون و 690 هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «از نظر سیاسی بی ضرر» به کارگردانی ابراهیم پشت کوهی که از 18 بهمن در سالن ناظرزاده‌ کرمانی با ظرفیت 212 تماشاگر و قیمت بلیت 200 هزار تومان اجراهای خود را آغاز کرد، با 33 اجرا تا تاریخ 25 اسفند و با میزبانی از 4337 تماشاگر فروشی معادل 635 میلیون و 300 هزار تومان داشته است. 
مطالب مرتبط

گفت‌وگو با احسان ملکی، کارگردان «ما هم مردمی بودیم»

اجرایی سوررئال از متنی رئالیستی در فضایی هندسی
گفت‌وگو با احسان ملکی، کارگردان «ما هم مردمی بودیم»

اجرایی سوررئال از متنی رئالیستی در فضایی هندسی

احسان ملکی، کارگردان نمایش «ماهم مردمی بودیم» که پس از جشنواره تئاتر فجر در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته است، می‌گوید دکور ما در فضایی هندسی شکل گرفته است و با توجه به اینکه طراح صحنه، دکور را هندسی دیده بود، من نیز به عنوان کارگردان در کنار متن رئالیستی و حتی ...

|

چهار نمایش تازه در تماشاخانه‌ ایرانشهر به صحنه می‌آیند

چهار نمایش تازه در تماشاخانه‌ ایرانشهر به صحنه می‌آیند

چهار نمایش «توافق‌نامه» به کارگردانی کوروش سلیمانی، «خانم آقای جورج کلونی» به کارگردانی مونا صوفی، «بهار پراگ» به کارگردانی آرش سنجابی و «همکارها» به کارگردانی پریسا محمدی‌آذر و دی‌ سال جاری در تماشاخانه‌ ایرانشهر به صحنه خواهند رفت. 

|

نظرات کاربران