در حال بارگذاری ...

دیدار پایان سال مدیرکل هنرهای نمایشی با بازیگر پیشکسوت تئاتر

کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی، به همراه جمعی از هنرمندان و مدیران هنری، با حسین راضی،‌ بازیگر پیشکسوت تئاتر و سینما دیدار کرد. 

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی،‌ کاظم نظری، به همراه جمعی از هنرمندان و مدیران تئاتری کشور، از حسین راضی، بازیگر پیشکسوت کشورمان دیدار کرد. 

در این دیدار که با همراهی جمعی از مدیران و هنرمندان چون اسرافیل فرج‌اللهی (مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی)، غلامرضا نعمتی (معاون اجرایی اداره‌کل)، کوروش زارعی (مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری)، یدالله وفاداری،‌ محمدعلی شوندی،‌ محمود فرهنگ، حسین پارسایی، فرزان دلفانی و ... همراه بود، از یک عمر تلاش مستمر و صادقانه حسین راضی در حوزه‌های بازیگری، صداپیشگی و حضور در مجموعه تئاتر شهر، انجمن هنرهای نمایشی و اداره‌کل هنرهای نمایشی قدردانی شد.

حسین راضی، متولد سال 1323، دانش‌آموخته رشته بازیگری و کارگردانی، بازیگر پیشکسوت تئاتر، اولین بار با فیلم «تمام وسوسه‌های زمین»‌ به کارگردانی حمید سمندریان پا به عالم سینما گذاشت. سریال «مدار صفر درجه»‌ به کارگردانی حسن فتحی و فیلم‌های «متولد ماه مهر»‌ به کارگردانی احمدرضا درویش و «شیدا» به کارگردانی رسول ملاقی‌پور و نمایش «غزل کفر» به کارگردانی حسین مسافرآستانه و... برخی از آثاری هستند که او در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته است.
مدیرکل هنرهای نمایشی از  دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی قدردانی کرد

مدیرکل هنرهای نمایشی از دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی قدردانی کرد

مدیرکل هنرهای نمایشی در پاسخ به پیام دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نوشت پیام پر از مهر و محبت تان برای خانواده نجیب و ارزشمند تئاتر نه تنها ایجاد انگیزه دوچندان و مضاعف در آغاز سال جدید شد بلکه مهر تایید آن شورا به عنوان مرجع عالی سیاستگذاری، تصمیم‌گیری و هدایت امور فرهنگی در ...

|

تازه‌ترین موضع‌گیری کاظم نظری درباره تجاوز به حریم تماشاخانه سنگلج

تازه‌ترین موضع‌گیری کاظم نظری درباره تجاوز به حریم تماشاخانه سنگلج

مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام کرد دو وزارت‌خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی، در جریان تخریب ساختمان کناری تماشاخانه سنگلج قرار گرفته‌اند و این موضوع حساس، به دقت و سرعت در حال پیگیری است.

|

آمار فروش نمایش سالن‌های دولتی اعلام شد

نمایش «گالیله» با سه اجرا 300 میلیون فروخت
آمار فروش نمایش سالن‌های دولتی اعلام شد

نمایش «گالیله» با سه اجرا 300 میلیون فروخت

آمار فروش نمایش‌های‌ مجموعه تئاتر شهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه 31 فروردین‌ ۱۴۰3 اعلام شد. طبق اعلام اداره کل هنرهای نمایشی نمایش «گالیله» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور با مجموع 3 اجرا و میزبانی از یک هزار و 382 مخاطب توانست به فروشی معادل 312 میلیون و 300 ...

|

گفت‌وگو با کاظم نظری، مدیرکل هنر‌های نمایشی

از عملکرد شورای ارزشیابی و نظارت تا پای کار بودن مدیران تئاتری
گفت‌وگو با کاظم نظری، مدیرکل هنر‌های نمایشی

از عملکرد شورای ارزشیابی و نظارت تا پای کار بودن مدیران تئاتری

کاظم نظری با اشاره به عملکرد مثبت شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش و نبود نگاه شخصی و سلیقه‌ای در بررسی آثار، از پای کار بودن همه مدیران تئاتری سخن گفت.

|