در حال بارگذاری ...

مدیرکل هنرهای نمایشی از دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی قدردانی کرد

مدیرکل هنرهای نمایشی در پاسخ به پیام دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نوشت پیام پر از مهر و محبت تان برای خانواده نجیب و ارزشمند تئاتر نه تنها ایجاد انگیزه دوچندان و مضاعف در آغاز سال جدید شد بلکه مهر تایید آن شورا به عنوان مرجع عالی سیاستگذاری، تصمیم‌گیری و هدایت امور فرهنگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ما را به عنوان بخش کوچکی از خدمتگزاران خانواده بزرگ هنر‌های نمایشی کشور برای تسریع و پیمودن در رسیدن به قله و سپهر فرهنگ و هنر کشور بیش از پیش مجاب و سراسر انگیزه کرد.

به گزارش ایران تئاتر، کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی به حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه (دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای توجه و پیام پرمهری که او به خانواده تئاتر داد، پاسخ داد.

در پاسخ کاظم نظری آمده است:

«پیام پر از مهر و محبت تان برای خانواده نجیب و ارزشمند تئاتر نه تنها ایجاد انگیزه دوچندان و مضاعف در آغاز سال جدید شد، بلکه مهر تایید آن شورا به عنوان مرجع عالی سیاستگذاری، تصمیم‌گیری و هدایت امور فرهنگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ما را به عنوان بخش کوچکی از خدمتگزاران خانواده بزرگ هنر‌های نمایشی کشور برای تسریع و پیمودن در رسیدن به قله و سپهر فرهنگ و هنر کشور بیش از پیش مجاب و سراسر انگیزه کرد.

همانطور که مستحضرید سالی که گذشت با تمام مشکلات و دشواری‌ها اما با عشق و علاقه برای اعتلای هنر تئاتر با توجه به جامعه آماری و احصا شده از کل کشور را باید یکی از سال‌های پر رزق و رونق هنرهای نمایشی نامید، سالی که با حمایت‌های شخص وزیر فرهنگ و معاونت محترم هنری به معنای واقعی و حقیقی کلمه، عدالت فرهنگی در سراسر کشور ساری و جاری شد. رشد مخاطبین، تکثر نمایش‌ها و تعدد اجراها باعث شد چراغ تئاتر پر فروغ‌تر از همیشه در سالن‌های نمایشش خودنمایی کند که تا پیش از این به واسطه پاندمی کرونا رو به خاموشی محض و مطلق رفته بود اما قطعا و حتما در آغاز راهی نو و سال جدید با شور و اشتیاق مضاعف آماده‌ایم تا از آنچه در سال ۱۴۰۲ بدان رسیدیم، بالاتر و رفیع‌تر گام نهاده تا به یاری و لطف پروردگار و مطابق با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در کنار خانواده معظم تئاتر شاهد جهش بلند و ماندگار در این حوزه باشیم.

بی‌تردید در این مسیر همراهی و کمک‌های حضرتعالی چراغ راه‌مان خواهد بود و در پایان ضمن قبولی طاعات و عبادات در ماه پر‌برکت رمضان ‌و تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو از پیام محبت‌آمیزتان کمال تشکر را دارم.»
مطالب مرتبط

تازه‌ترین موضع‌گیری کاظم نظری درباره تجاوز به حریم تماشاخانه سنگلج

تازه‌ترین موضع‌گیری کاظم نظری درباره تجاوز به حریم تماشاخانه سنگلج

مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام کرد دو وزارت‌خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی، در جریان تخریب ساختمان کناری تماشاخانه سنگلج قرار گرفته‌اند و این موضوع حساس، به دقت و سرعت در حال پیگیری است.

|

آمار فروش نمایش سالن‌های دولتی اعلام شد

نمایش «گالیله» با سه اجرا 300 میلیون فروخت
آمار فروش نمایش سالن‌های دولتی اعلام شد

نمایش «گالیله» با سه اجرا 300 میلیون فروخت

آمار فروش نمایش‌های‌ مجموعه تئاتر شهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه 31 فروردین‌ ۱۴۰3 اعلام شد. طبق اعلام اداره کل هنرهای نمایشی نمایش «گالیله» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور با مجموع 3 اجرا و میزبانی از یک هزار و 382 مخاطب توانست به فروشی معادل 312 میلیون و 300 ...

|

گفت‌وگو با کاظم نظری، مدیرکل هنر‌های نمایشی

از عملکرد شورای ارزشیابی و نظارت تا پای کار بودن مدیران تئاتری
گفت‌وگو با کاظم نظری، مدیرکل هنر‌های نمایشی

از عملکرد شورای ارزشیابی و نظارت تا پای کار بودن مدیران تئاتری

کاظم نظری با اشاره به عملکرد مثبت شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش و نبود نگاه شخصی و سلیقه‌ای در بررسی آثار، از پای کار بودن همه مدیران تئاتری سخن گفت.

|

نظرات کاربران