در حال بارگذاری ...

پیام نوروزی مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی منتشر شد

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران بهار ۱۴۰۳ را به اهالی تئاتر تبریک گفت.

به گزارش ایران تئاتر، اسرافیل فرج‌اللهی، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران به بهانه فرارسیدن نوروز ۱۴۰۳ ، این عید باستانی را تبریک گفت.

در پیام اسرافیل فرج‌اللهی آمده است:

«به نام خداوند هنر آفرین

صدای موذن و زلالی سفره افطار و بوی بهار و طراوت طبیعت؛ روح انسان را نوازش می دهد، جان را جلا می‌بخشد و روزهای خوب را بشارت می‌دهد.

در سالی که گذشت خانواده بزرگ تئاتر ایران ثابت کردند هیچ گاه چراغ تماشاخانه‌ها خاموش نمی‌گردد، ثابت کردند تئاتر یک ضرورت فرهنگی برای جامعه است، ثابت کردند عاشقی با تئاتر بر هر چیزی ارجح است، شورآفرینان تئاتر استان ها که بدنه اصلی تئاتر کشورند با حضور و اجرا و جوایز و درخشش خویش، یک بار دیگر عیار اندیشه و تعهد و تخصص خویش را به رخ کشیدند و این یعنی تئاتر فقط در پایتخت نیست بلکه گاهی گیشه های تئاتر استان ها به مراتب درخشان تر از سالن های پایتخت است.

همه این ها نوید است و امید و نتیجه.

نتیجه ریاضت ها و ساختن ها و ماندن هاست.

بر خویش می بالم که عضو کوچکی از این خانواده شریف و فرهنگی هستم.
البته باید گفت، باید شنید، باید همنوا با چکاوک‌های بهاری که تغییر طبیعت را فریاد می زنند فریاد زد و خواستار نگاه جدید و جدی به تئاتر استان ها بود، من هم با شما همراهم.

اما بهار است و فصل جوانه های امید، بهار است و گذشت و مهربانی، بهار است و یا محول الاحوال، بهار است و ترانه های حاجی فیروز، بهار است و آیین های ممتاز نمایشی نوروزی، بار کنید تئاتر ایران به تنهایی خود گنجینه فرهنگ‌هاست، قدر بدانیم، ببالیم، بپردازیم.

از همه شما همراهان که با سختی‌ها و مرارت‌ها مدیریت گروه‌ها و جشنواره‌ها را به عهده دارید، سپاسگزارم.

از تک تک اعضای گروه های نمایشی تا همه کسانی که به توسعه تئاتر کمک می‌کنند.

بهار را مغتنم بدانیم و به روزهای روشن بیندیشیم که صد البته عملکرد شایسته و پرتوان شما، خود برهان امید به آینده است.

دوستان جان، تک تک شما اصل جریان تئاتر کشور هستید، مهم و تاثیرگذار و صاحب نظر؛ با هم در یک مسیر هستیم و سوار یک قطار؛ بی شک سال جدید سال بالندگی بیشتر تئاتر استان‌هاست.

برای تان بهترین ها را آرزومندم و از درگاه یگانه خالق هستی برای شما و خانواده محترم آرزوی سلامتی و نشاط دارم.»
مطالب مرتبط

اسرافیل فرج‌اللهی در حاشیه اجرای پایانی نمایش «شاماران» مطرح کرد:

حال خوب سنگلج مطالبه هنرمندان است
اسرافیل فرج‌اللهی در حاشیه اجرای پایانی نمایش «شاماران» مطرح کرد:

حال خوب سنگلج مطالبه هنرمندان است

اسرافیل فرج‌اللهی، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران با حضور در تماشاخانه سنگلج و تماشای نمایش «شاماران» به کارگردانی ساسان شکوریان، از حمایت گروه‌های شهرستانی، گیشه تئاتر و تخریب ساختمان مجاور تماشاخانه گفت.

|

نظرات کاربران