در حال بارگذاری ...
با حکم مدیرکل هنرهای نمایشی

میثم جمالی، به عنوان رئیس شورای ارزشیابی و نظارت معرفی شد

با حکم مدیرکل هنرهای نمایشی، میثم جمالی به‌عنوان رئیس جدید شورای ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی معرفی شد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی طی حکمی میثم جمالی را به‌عنوان «رئیس اداره ارزشیابی و نظارت هنرهای نمایشی» منصوب کرد.

در مراسمی که روز شنبه 18 فروردین‌ در دفتر کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد؛ از خدمات فرزان دلفانی به‌عنوان سرپرست شورای ارزشیابی و نظارت تقدیر شد و معارفه میثم جمالی به‌عنوان رئیس جدید این شورا، انجام گرفت.

در متن حکم مدیرکل هنرهای نمایشی خطاب به میثم جمالی آمده است:

«نظر به تعهد، دانش و تجارب جناب‌عالی، به‌موجب این حکم شما را به‌عنوان «رئیس اداره ارزشیابی و نظارت هنرهای نمایشی» منصوب می‌نمایم. امیدوارم با استفاده از همکاری و مشارکت هنرمندان و تعامل سازنده اداره کل هنرهای نمایشی و کلیه ذی‌نفعان در سایه پروردگار متعال در این مسئولیت ارزنده و مهم، موفق بوده و در طول مدت همکاری، با حضور مستمر و بهره‌گیری از توان کارشناسان محترم شورا در این مسیر، کوشا و پیروز باشید.»

میثم جمالی متولد 1363 است. او دارای مدرک کارشناسی تئاتر و ارشد کارگردانی است. از سوابق اجرایی جمالی می‌توان به دستیاری و ریاست دفتر مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیری شورای نمایش خانگی سازمان سینمایی، مسئولیت صدور پروانه نمایش سازمان سینمایی در حوزه نمایش خانگی، عضویت در شورای نظارت و ارزشیابی تئاتر استان قزوین از سال 1393 تا 1397، مسئولیت امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین، مسئولیت امور نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین، مدیریت اجرایی دهمین دوره جشنواره سراسری ادبیات نمایشی رضوی سال 1394 و ... اشاره کرد.

همچنین او در تهیه و تولید 28 فیلم (کوتاه، بلند و مستند) و تئاتر همکاری داشته است. از دیگر حوزه‌های فعالیت هنری میثم جمالی می‌توان از بازیگری و طراحی صحنه در بیش از 15 تئاتر و اثر سینمایی (کوتاه، مستند و بلند) نام برد.

در پایان این مراسم از خدمات فرزان دلفانی در مدت هفت ماه همکاری او به‌عنوان سرپرست شورای ارزشیابی و نظارت تقدیر شد و با حکم مدیرکل هنرهای نمایشی به‌عنوان مشاور هنری اداره کل منصوب شد.
مطالب مرتبط

خبر خوشِ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جشنواره تئاتر فجر

پرداخت سرانه یک میلیاردی انجمن‌های نمایشی استان‌ها، آغاز می‌شود
خبر خوشِ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جشنواره تئاتر فجر

پرداخت سرانه یک میلیاردی انجمن‌های نمایشی استان‌ها، آغاز می‌شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با حضور در تالار وحدت که یکی از سالن‌های میزبان جشنواره تئاتر فجر 42 است،خبر داد ۵۰ درصد از سرانه یک میلیارد تومانی انجمن‌‌های هنرهای نمایشی استان‌ها، هفته آینده پرداخت خواهد شد.

|

تازه‌ترین موضع‌گیری کاظم نظری درباره تجاوز به حریم تماشاخانه سنگلج

تازه‌ترین موضع‌گیری کاظم نظری درباره تجاوز به حریم تماشاخانه سنگلج

مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام کرد دو وزارت‌خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی، در جریان تخریب ساختمان کناری تماشاخانه سنگلج قرار گرفته‌اند و این موضوع حساس، به دقت و سرعت در حال پیگیری است.

|

گفت‌وگو با کاظم نظری، مدیرکل هنر‌های نمایشی

از عملکرد شورای ارزشیابی و نظارت تا پای کار بودن مدیران تئاتری
گفت‌وگو با کاظم نظری، مدیرکل هنر‌های نمایشی

از عملکرد شورای ارزشیابی و نظارت تا پای کار بودن مدیران تئاتری

کاظم نظری با اشاره به عملکرد مثبت شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش و نبود نگاه شخصی و سلیقه‌ای در بررسی آثار، از پای کار بودن همه مدیران تئاتری سخن گفت.

|

نظرات کاربران