در حال بارگذاری ...
مدیر عمارت نوفل‌لوشاتو:

15هزار مخاطب‌ به تماشای «فین جین» نشستند

داوود نامور، مدیر عمارت نوفل‌لوشاتو گفت نمایش «فین جین» به کارگردانی محمود موسوی تاکنون میزبان بیش از ۱۵ هزار مخاطب بوده است و این عمارت از اجرای نمایش‌هایی با متون ایرانی استقبال می‌کند.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «فین جین» به کارگردانی محمود موسوی که دوره جدید اجراهایش را در عمارت نوفل‌لوشاتو می‌گذراند و از ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ روی صحنه رفته، تاکنون میزبان بیش از ۱۵ هزار مخاطب بوده است.

داوود نامور، مدیر عمارت نوفل‌لوشاتو با اعلام این خبر گفت: «اجرای نمایش کمدی «فین جین» نوشته ابوالفضل حاجی‌علی‌خانی به کارگردانی محمود موسوی و تهیه‌کنندگی محمود مداحی تا ۱۴ اردیبهشت در این مجموعه ادامه دارد. این نمایش از پرمخاطب‌ترین آثار این سال‌های عمارت نوفل‌لوشاتو است که با استقبال مخاطبان، تمام بلیت‌های آن فروش رفته است.»

او ادامه داد: «آغاز اجرای این نمایش از بهمن‌ سال گذشته آغاز و در ایام نوروز ادامه یافت و تاکنون ۷۰ اجرا رفته است و تا ۱۴ اردیبهشت اجرای آن ادامه خواهد داشت.»

نامور گفت: «اغلب بازیگران و اهالی حرفه‌ای تئاتر به تماشای این اثر نشستند. عمارت نوفل‌لوشاتو از اجرای نمایش‌هایی با متون ایرانی استقبال می‌کند و هر فصل این عمارت میزبان چنین آثاری بوده است.»

او بابیان اینکه «فین جین» پرمخاطب‌ترین نمایش سال‌های اخیر عمارت نوفل‌لوشاتو بوده، افزود: «مردم عام نیز اقبال خوبی از این نمایش داشتند و شخصیت‌های سیاسی نیز به تماشای این اثر نشستند. این نمایش باری بار نخست سال ۹۷ در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا شده بود.»

سیدجواد ‌یحیوی، حسین ‌شفیعی، مسعود ‌بهارلو، محمدهادی ‌عطایی، الهه ‌پورجمشید، محسن ‌زرآبادی‌پور، حسین ‌میرزاییان، حامد ‌لطفی و علیرضا ‌ذوالفقاری بازیگرانی هستند که این روزهای در نمایش «فین جین» روی صحنه عمارت نوفل‌لوشاتو ایفای نقش می‌کنند.
مطالب مرتبط

برنامه اجراهای عمارت نوفل‌لوشاتو

برنامه اجراهای عمارت نوفل‌لوشاتو

برنامه اجراهای عمارت نوفل‌لوشاتو اعلام شد. در این میان، نمایش «دلاور سرزمین غرب» به کارگردانی رضا ساغری، از چهارشنبه این هفته (۱۳ دی ۱۴۰۲)، روی صحنه خواهد رفت.

|

نظرات کاربران