در حال بارگذاری ...

شش نمایش دیگر، همراه جشنواره تئاتر رضوی شدند

علاوه بر نمایش‌های از قبل اعلام‌شده، شش نمایش دیگر نیز با هماهنگی دبیرخانه جشنواره تئاتر رضوی و به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت به صحنه می‌روند.

به گزارش روابط عمومی هفدهمین جشنواره تئاتر رضوی، به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت، شش نمایش دیگر با مضامین فرهنگ رضوی و با هماهنگی دبیرخانه جشنواره، در شهر محل تولیدشان، این رویداد را همراهی می‌کنند.

مطابق این گزارش، شش نمایش که همزمان با هفدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی اجرا خواهند شد، به این شرح معرفی شدند:

1. نمایش «سنجاب» نوشته لیلا روغنگیر قزوینی و کارگردانی مهدی روزبهانی از 13 تا 30 اردیبهشت‌ در تماشاخانه مهر حوزه هنری به صحنه می‌رود.
2. نمایش «الو سلام» نوشته مهرداد رایانی‌مخصوص و کارگردانی قباد دارابی در روزهای 25 و 30 اردیبهشت‌ در پلاتو الغدیر شهر اسلام‌آباد غرب به صحنه می‌رود.
3. نمایش «پانما» نوشته مجید کاظم‌زاده مژدهی و کارگردانی لیلا مهدی‌آبادی از20 تا 25 اردیبهشت‌ در تئاترشهرِ کرمانشاه به صحنه می‌رود.
4. نمایش «پیچ کمر» نوشته و به کارگردانی سیدمجید میرحسینی از 27 تا 31 اردیبهشت‌ در آمفی تئاتر پروفسور حسابی شهر تفرش به صحنه می‌رود.
5. نمایش «دست‌های سرخ» نوشته سیدحسین فدایی حسین و کارگردانی سیدرضا رفیعی از 24 تا 31 اردیبهشت‌ در پلاتو حسین پناهی شهر یاسوج به صحنه می‌رود.
6. نمایش «سفر سوزن‌بان» نوشته مهدی صالحیار و به کارگردانی علی مجیدپور، همزمان با دهه کرامت در تئاتر شهر تبریز به صحنه می‌رود.

هفدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی به دبیری اتابک نادری، بخشی از بیست ویکمین جشنواره فرهنگی هنری امام رضا(ع) به ریاست فرهاد قائمیان است که با محوریت اجرای عمومی آثار در شهرهای محل تولید، از اواخر فروردین تا 31 اردیبهشت 1403 برگزار می‌شود و اخبار آن روی وب سایت جشنواره به نشانی www.shamstoos.ir قابل مشاهده است.
مطالب مرتبط

تمدید اجرای «هاله»

تمدید اجرای «هاله»

نمایش «هاله» به نویسندگی و کارگردانی بهنام رضایی در عمارت نوفل‌لوشاتو تمدید شد.

|

دو اجرای تئاتر شهر تمدید شد

دو اجرای تئاتر شهر تمدید شد

اجرای نمایش‌های «روزهای بی‌باران» و «خیلی زود عادت می‌کنیم» در مجموعه تئاتر شهر تا پایان این هفته تمدید شد.

|

نظرات کاربران