در حال بارگذاری ...
برای یک هفته دیگر

نمایش «پس از» روی صحنه می‌ماند

نمایش «پس از» به کارگردانی مرتضی کوهی که در تئاتر شهر روی صحنه است، به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «پس از» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی کوهی که یکی از نمایش‌های پرمخاطب مجموعه تئاتر شهر در بهار 1403 به شمار می‌رود، یک هفته دیگر بر صحنه می‌ماند.

این نمایش از 23 فروردین اجرای خود را در سالن قشقایی تئاتر شهر آغاز کرده و قرار بود روز جمعه 21 اردیبهشت‌ به کار خود پایان دهد.

تهیه‌کنندگی این نمایش را امیر موسی کاظمی بر عهده دارد و هنرمندانی همچون مهران مرادی، پیمان محسنی و شیدا پهلوان بازیگران این نمایش هستند.

نمایش «پس از» که اثری روان‌شناسانه به شمار می‌رود تا به امروز با پشت سر گذاشتن 23 اجرا و بالغ‌بر 2000 تماشاگر در سالنی با ظرفیت 96 صندلی روی صحنه است.

علیرضا زیوری (دستیار کارگردان و مدیر تولید)، مرتضی کوهی (طراح صحنه)، امیرحسین سیر (طراح نور)، علی تاجیک (طراح ویدئو مپ)، حامد سلج محمودی و پارسا شمالی (طراح صدا و موسیقی)، عاطفه جعفری (طراح گریم)، سهیل فلاح (طراح پوستر)، زهرا شایان‌فر (مدیر روابط عمومی)، امیرحسین میرزایی (مدیر تبلیغات)، علیرضا کوزه‌گر، محمدحسین کوزه‌گر و نازنین یارویسی (دستیاران نور)، مهتاب وجدانی (مجری نور)، آیدا فاضلی (لباس)، معصومه کوهزادی (منشی صحنه)، محدثه عبدلپور (دستیار دوم کارگردان و مدیر صحنه)، هیوا امین‌زاده (مجری گریم)، علیرضا قاسمی (تصویربردار)، سهیل فلاح و علیرضا قاسمی (موشن‌گرافی و تیزر)، سجاد تیموری (گرافیست)، امیرحسین میرزایی (عکاس)، یاسمین یوسفی راد (گروه کارگردانی) و امین حیدریان (دستیار صحنه) در این پروژه نمایشی همکاری دارند.

این نمایش که اولین بار در جشنواره هم‌آغاز تئاتر شهر به اجرا درآمد با کسب ۶ جایزه برتر در بخش‌های طراحی صحنه، بازیگری مرد برای هر دو بازیگر مرد نمایش، نمایشنامه، کارگردانی و کسب جایزه بهترین اثر در فهرست نخستین اجراهای سال جاری مجموعه تئاتر شهر قرار گرفت.

فروش روزهای آینده این نمایش در سایت تیوال و گیشه تئاتر فعال‌ شده است و علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.
دو اجرای تئاتر شهر تمدید شد

دو اجرای تئاتر شهر تمدید شد

اجرای نمایش‌های «روزهای بی‌باران» و «خیلی زود عادت می‌کنیم» در مجموعه تئاتر شهر تا پایان این هفته تمدید شد.

|

قطب‌الدین صادقی پس از تماشای نمایش «بیرون‌پشت‌در»:

خوشحالم که این نسل جدید تئاتر، راهش را پیدا کرده‌ است
قطب‌الدین صادقی پس از تماشای نمایش «بیرون‌پشت‌در»:

خوشحالم که این نسل جدید تئاتر، راهش را پیدا کرده‌ است

قطب‌الدین صادقی شب‌ گذشته به تماشای اجرای نمایش «بیرون‌پشتِ‌در» در تئاتر شهر نشست و گفت خوشحالم که اعضای این نسل جدید تئاتر، راه‌شان را پیدا کرده‌اند و با اجرایی یک‌دست، پا به صحنه گذاشته‌اند.

|

محمدرضا عطایی‌فر، کارگردان نمایش «توقف اتانازی» خبر داد

انصراف از مرگ و خودکشى با دیدن یک نمایش!
محمدرضا عطایی‌فر، کارگردان نمایش «توقف اتانازی» خبر داد

انصراف از مرگ و خودکشى با دیدن یک نمایش!

محمدرضا عطایی‌فر، نویسنده و کارگردان نمایش کمدی-درام «توقف اتانازی» می‌گوید در طول اجرا با کسانى آشنا شدیم که متأسفانه به مرگ و خودکشى فکر کرده بودند و نکته جالب این بود که با دیدن این نمایش از انجام این کار منصرف شدند. احساس می‌کنیم تا حدی وظیفه خودمان را انجام داده‌ایم.

|

گفت‌وگو با مرتضی کوهی، نویسنده و کارگردان نمایش «پس از»

جایی که آرامش درگیر چالش‌های عجیب می‌شود؛ هنر  همان کشتی نجات‌دهنده است
گفت‌وگو با مرتضی کوهی، نویسنده و کارگردان نمایش «پس از»

جایی که آرامش درگیر چالش‌های عجیب می‌شود؛ هنر همان کشتی نجات‌دهنده است

مرتضی کوهی، نویسنده و کارگردان نمایش «پس از» با بیان اینکه در این اثر به جنبه رهایی‌بخش و نجات‌دهنده هنر تاکید دارد، گفت جایی که فضا متلاطم است، جایی که آرامش درگیر چالش‌های عجیب می‌شود؛ هنر همان کشتی نجات‌دهنده و همان ریسمان محکمی است که می‌توان به آن متوسل شد.

|

آمار فروش تالار هنر و سنگلج اعلام شد

«هوش پشه‌ای» با صدای هوتن شکیبا بیش از 100 میلیون فروخت
آمار فروش تالار هنر و سنگلج اعلام شد

«هوش پشه‌ای» با صدای هوتن شکیبا بیش از 100 میلیون فروخت

آمار فروش و تماشاگران نمایش‌ تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه 17 فروردین‌ ١۴٠٣ اعلام شد. طبق این گزارش نمایش «هوش پشه‌ای» به کارگردانی سامان کرمی و بازی هوتن شکیبا با 24 اجرا به فروشی 130 میلیون تومانی دست پیدا کرد.

|