در حال بارگذاری ...

محمد صدیقی‌مهر، سام کبودوند و آرمین رحیمیان در «آرت» همبازی شدند

علیرضا کوشک‌جلالی همزمان با آغاز پیش‌فروش نمایش «آرت» محمد صدیقی‌مهر، سام کبودوند و آرمین رحیمیان را به‌عنوان بازیگران نمایشش معرفی کرد.

به گزارش ایران تئاتر، پیش‌فروش بلیت‌های نمایش «آرت»، نوشته یاسمینا رضا با ترجمه و کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی و تهیه‌کنندگی آرش رهبری، آغاز شد.

در این نمایش ۸۰دقیقه‌ای که به روزهای پایانی تمرینات خود نزدیک می‌شود و از ساعت ۱۸:۳۰ روز پنجشنبه، ۲۷ اردیبهشت، اجراهای عموم خود را در سالن استاد فرهاد ناظرزاده‌کرمانی تماشاخانه ایرانشهر آغاز می‌کند، بازیگرانی همچون (به ترتیب ورود به صحنه) سام کبودوند، آرمین رحیمیان و محمد صدیقی‌مهر ایفای نقش می‌کنند.

«تم اصلی نمایشنامه «آرت» خودفریبی و دروغ است. یاسمینا رضا در مصاحبه‌ای با گاردین درباره این نمایشنامه گفته است: «خودفریبی و دروغ گفتن به دیگران عنصر مسلط نهاد بشری است. این دروغ گویی و خودفریبی ناشی از احساس غرور، حسادت، ترس و درآمیختن با دیگران است. خودفریبی و دروغ امروزه حکومت می‌کند.»

از عوامل این نمایش که حضورشان در این نمایش قطعی شده است، می‌توان به امیر پارساییان‌مهر (مجری طرح)، امیر ‌عظیمی (انتخاب موسیقی)، آذین پورزندی (دستیار کارگردان و منشی صحنه)، حمید عباسی و طاهره سلیمانی‌دهکردی (دستیار دوم کارگردان)، بهرنگ کامیار (مدیر صحنه و دستیار تولید)، آرین کشیش‌زاده (طراح صحنه)، محمدصادق ‌زرجویان(کت ‌استودیو) (طراح گرافیک و تیزر)، حمیدرضا جلالی (طراح نور)، حسین سینجلی (دستیار صحنه)، آیلین بخش‌علیان (طراح لباس)، پریناز رضایی و سارا بخش‌علیان (دستیاران لباس)، مصطفی ‌سلیمانی(کت ‌استودیو)(موشن گرافی)، پرتو ‌جغتایی (عکاس)، مریم صفری (طراح گریم)، پارسا اسماعیلی (تبلیغات مجازی)، امیر پارساییان‌مهر (مدیر روابط‌عمومی و رسانه) اشاره کرد.

پیش‌فروش نمایش «آرت» از امروز در سایت تیوال آغاز شده است.
مطالب مرتبط

گفت‌وگو با احسان ملکی، کارگردان «ما هم مردمی بودیم»

اجرایی سوررئال از متنی رئالیستی در فضایی هندسی
گفت‌وگو با احسان ملکی، کارگردان «ما هم مردمی بودیم»

اجرایی سوررئال از متنی رئالیستی در فضایی هندسی

احسان ملکی، کارگردان نمایش «ماهم مردمی بودیم» که پس از جشنواره تئاتر فجر در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته است، می‌گوید دکور ما در فضایی هندسی شکل گرفته است و با توجه به اینکه طراح صحنه، دکور را هندسی دیده بود، من نیز به عنوان کارگردان در کنار متن رئالیستی و حتی ...

|

نظرات کاربران