در حال بارگذاری ...

نمایش «پس از» به تئاتر هامون می‌رود

اجرای نمایش «پس از» از سوم خرداد در تئاتر هامون ادامه خواهد یافت.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «پس از» نوشته و کار مرتضی کوهی از روز پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ اجرای خود را در تئاتر هامون آغاز می‌کند.

این نمایش که تا روز سه‌شنبه در سالن قشقایی مجموعه تئاترشهر در حال اجراست، بدون توقف اجرا، در سالن تئاتر هامون روی صحنه می‌رود.

«پس از» که با درخواست‌های مکرر برای تمدید اجرا همراه بود در ساعت ۲۱ در تئاتر هامون میزبان مخاطبان می‌شود.

تهیه‌کنندگی این نمایش را امیرموسی کاظمی بر عهده دارد و هنرمندانی همچون مهران مرادی، پیمان محسنی و شیدا پهلوان بازیگران این نمایش هستند.

مرتضی کوهی، کارگردان این نمایش ضمن قدردانی از تماشاگران گفت: «تنها سه اجرای دیگر در سالن قشقایی داریم و از روز پنجشنبه در هامون اجرای‌مان را ادامه خواهیم داد. تنها یک روز برای جابه‌جایی و ستاپ صحنه و نور در اجرای‌مان وقفه می‌افتد که ناگزیر است.»

پیش‌فروش سه اجرای اول این نمایش در سایت تیوال فعال شده و علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به تهیه بلیت هم‌اکنون اقدام کنند.
مطالب مرتبط

گفت‌وگو با مرتضی کوهی، نویسنده و کارگردان نمایش «پس از»

جایی که آرامش درگیر چالش‌های عجیب می‌شود؛ هنر  همان کشتی نجات‌دهنده است
گفت‌وگو با مرتضی کوهی، نویسنده و کارگردان نمایش «پس از»

جایی که آرامش درگیر چالش‌های عجیب می‌شود؛ هنر همان کشتی نجات‌دهنده است

مرتضی کوهی، نویسنده و کارگردان نمایش «پس از» با بیان اینکه در این اثر به جنبه رهایی‌بخش و نجات‌دهنده هنر تاکید دارد، گفت جایی که فضا متلاطم است، جایی که آرامش درگیر چالش‌های عجیب می‌شود؛ هنر همان کشتی نجات‌دهنده و همان ریسمان محکمی است که می‌توان به آن متوسل شد.

|

مرتضی کوهی اعلام کرد

«پس از»؛ نمایش برتر جشنواره هم آغاز به تئاتر شهر می‌آید
مرتضی کوهی اعلام کرد

«پس از»؛ نمایش برتر جشنواره هم آغاز به تئاتر شهر می‌آید

مرتضی کوهی نویسنده و کارگردان نمایش «پس از» گفت بنا بر اعلام دبیرخانه جشنواره هم آغاز و مجموعه تئاتر شهر که قرار بود کارهای منتخب جشنواره اجرای عموم داشته باشند، مراحل هماهنگی و بازبینی برای اجرای نمایش «پس از» در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر را پشت سر گذاشتیم و مطابق ...

|

نمایش «2424» از زبان هنرمندانی که به تماشای آن نشستند

نمایش «2424» از زبان هنرمندانی که به تماشای آن نشستند

نمایش 2424 به کارگردانی و نویسندگی «زری اماد» تاکنون میزبان هنرمندانی چون گلاب آدینه، امرالله احمدجو، تاجبخش فنائیان، ناصر ممدوح، محمدحسین لطیفی، حسین مسافر آستانه، شهرام گیل‌آبادی و دیگر هنرمندان عرصه تئاتر، سینما، تلویزیون بوده است.

|

نظرات کاربران