در حال بارگذاری ...

اجرای نمایش «کتابخورها» تا ۱۵ خرداد تمدید شد

اجرای نمایش «کتابخورها» به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل رحیمی‌سروش تا پانزدهم خرداد تمدید شد.

به گزارش ایران تئاتر، اجرای نمایش «کتابخورها» که از ۳۰ فروردین در سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه رفته بود، به دلیل استقبال مخاطبان تا ۱۵ خرداد تمدید شد.

نویسندگی و کارگردانی این نمایش خیالی، ماجراجویانه و آهنگین را اسماعیل رحیمی‌سروش برعهده دارد و این اثر پس از دو دوره اجرا در کانون پرورش فکری و در امتداد اجرای طرح تناوبی تئاتر روی صحنه رفته است.

در خلاصه نمایش «کتابخورها» آمده است: «سه موریانه به همراه یک سوسک چوب‌خوره در قفسه کتابخانه‌ای زندگی می‌کنند و به خوردن کتاب‌ها مشغولند؛ تا اینکه با ورود یک عنکبوت، دردسرهای این کتاب‌خانه آغاز می‌شود.»

سارا بابایی، جعفر غلامپور، ثمین بزرگمند، صادق فروغی‌خیاطی، آرین طهرابی و نادیا فداکار ایفاگران نقش‌های «کتابخورها» هستند.

بر استاس طرح تناوبی تئاتر در امتداد درخواست مراکز هنری و مراکز استان‌ها و با نظارت مستقیم مرکز تولید تئاتر کانون از میان تولیدات تئاتر گروه هنرمندان اثر نمایشی موردنظر اعزام و اجرا می‌شود.

نمایش‌های شرکت‌کننده در این طرح به‌صورت اجرای صحنه‌ای در سالن‌های شهر تهران و سالن‌های مراکز استان‌ها یا روی تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مناطق مختلف استان‌ها اجرا می‌شود.

اجرای نمایش «کتابخورها» تا ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ در نوبت عصر ساعت ۱۸:۳۰ روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه و نوبت صبح روزهای یک‌شنبه، دوشنبه و سه‌شنبه (برای مدارس، مهدکودک‌ها و سایر مراکز دولتی و غیر دولتی) اجرا خواهد شد.

سینما تئاتر کانون پرورش فکری به نشانی خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی (وزراء)، بالاتر از سینما آزادی، نبش کوچه چهارم، میزبان این اثر نمایشی است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای هماهنگی و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۲۱۱۵۶۰۰۵۴۱ تماس بگیرند.
مطالب مرتبط

نمایش «2424» از زبان هنرمندانی که به تماشای آن نشستند

نمایش «2424» از زبان هنرمندانی که به تماشای آن نشستند

نمایش 2424 به کارگردانی و نویسندگی «زری اماد» تاکنون میزبان هنرمندانی چون گلاب آدینه، امرالله احمدجو، تاجبخش فنائیان، ناصر ممدوح، محمدحسین لطیفی، حسین مسافر آستانه، شهرام گیل‌آبادی و دیگر هنرمندان عرصه تئاتر، سینما، تلویزیون بوده است.

|

جزئیات ششمین جشنواره نقالان علوی تشریح شد

جزئیات ششمین جشنواره نقالان علوی تشریح شد

نشست خبری ششمین جشنواره سراسری نقالان علوی برگزار و اعلام شد که این جشنواره امسال دارای دبیرخانه دائمی شده است. همچنین در این نشست از گسترش حوزه جغرافیایی این رویداد به شکل بین‌المللی خبر داده شد.

|

نظرات کاربران