در حال بارگذاری ...
تاجبخش فناییان:

آیت‌الله رییسی برای نخستین بار در تاریخ انقلاب، دستور تنظیم اسناد هنرها را هدف‌گذاری کردند

تاجبخش فناییان، کارگردان، پژوهشگر تئاتر و مدرس دانشگاه گفت آقای رییسی به عنوان رئیس جمهور و رییس شورای انقلاب فرهنگی برای نخستین بار در تاریخ انقلاب دستور تنظیم اسناد در مورد هنرها را هدف‌گذاری کردند.

به گزارش ایران تئاتر، تاجبخش فناییان کارگردان، پژوهشگر تئاتر و مدرس دانشگاه در گفت‌وگویی، شهادت رئیس جمهوری ایران و هیئت همراهش را تسلیت گفت.

تاجبخش فناییان با اشاره به دیدار اصحاب هنر با رییس جمهور شهید گفت: «در این دیدار درباره هنر مطالب کوتاهی گفتند که آشنایی با آسیب ها و راهکار جبران کم کاری های گذشته را آشکار می‌کرد.»

او افزود: «آقای رییسی به عنوان رئیس جمهور و رییس شورای انقلاب فرهنگی برای نخستین بار در تاریخ انقلاب دستور تنظیم اسناد در مورد هنرها را هدف‌گذاری کردند که سند ابلاغ‌شده موسیقی و نیز سند در دست پیگیری تئاتر و سایر هنرها از جمله اقدامات راهگشا و نجات‌بخش از سردرگمی این هنرها در جریان تولید محتوا و توزیع و انسجام و هماهنگی در مجموعه هنرها و ارتباط ارگانیک هر رشته از هنرهای ایران را سبب خواهد شد.»

این کارگردان تئاتر بر جدیت دکتر رئیسی برای سامان‌‌بخشی به امور اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و سیاست خارجی در کشور اشاره کرد و گفت: «عزم‌شان جزم بود و در این رابطه پایه‌های مستحکمی ایجاد کردند که ان‌شاءالله در آینده نیز استمرار یابد.»
مطالب مرتبط

هنرمندان به تماشای «انگشتر اسرارآمیز» نشستند

هنرمندان به تماشای «انگشتر اسرارآمیز» نشستند

نمایش «انگشتر اسرارآمیز» نوشته آتسا شاملو با کارگردانی میثم یوسفی شب گذشته هشتم خرداد میزبان جمعی از اصحاب فرهنگ و رسانه و هنرمندان عرصه تئاتر به ویژه تئاتر کودک و نوجوان شد.

|

گزارش مراسم نکوداشت رییس‌جمهور در تالار وحدت

وزیر فرهنگ: شهید رییسی، مردی خستگی‌ناپذیر بود
گزارش مراسم نکوداشت رییس‌جمهور در تالار وحدت

وزیر فرهنگ: شهید رییسی، مردی خستگی‌ناپذیر بود

مراسم یادبود و نکوداشت شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و هیئت همراه، در تالار وحدت تهران برگزار شد. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در بخشی از این برنامه، بر خستگی‌ناپذیر بودن رئیس‌جمهور شهید تاکید کرد و سه سال گذشته را، دوره‌ای با شکوه و بی‌نظیر در توسعه فرهنگ و هنر کشور در ...

|

نظرات کاربران